Поліо: статистика МОЗ України та фейкова епідемія

22/11/2018 Міністерство охорони здоров’я України листом за підписом В.о. начальника управління громадського здоров’я Ірини Руденко офіційно підтвердило, що ЖОДНОГО випадку поліомієліту серед дітей в Україні за 6 років з 2013-го по вересень 2018 не було.

Тобто МОЗ України офіційно підтвердило:
“Спалах”/”епідемія” поліо 2015-го, що про нього нам кричали всі ТВ-канали, газети, постери в метро, ВОЗ та UNICEF, були фейком і рекламною кампанією.

Нагадую, що ледь не вся увага світових ЗМІ та посадовців ВОЗ-Юнісеф в 2015 році була прикована не до смертей від бубонної чуми в 21 столітті в самій багатій країні Світу, а до бідної України з її цілковито фейковою “епідемією” поліо, який російська (!?) лабораторія ВОЗ попри протести місцевих лікарів раптом знайшла в аналізах 2-х закарпатських *ромських дітей*.

Вже через два місяці МОЗ України офіційно заявив про чудотворне “повне одужання” обидвох дітей.

Але це не завадило фарма-гіганту Sanofi протягом другої половини 2015-го утилізувати в українських дітей весь свій наявний світовий сток застарілої і з квітня 2016 року забороненої навіть ВОЗом оральної поліо-вакцини другого типу (OPV type 2).

Про те, що вакцину OPV type 2 через асоційовані з нею випадки паралітичного поліомієліту та циркуляцію вакцинних штамів поліо-вірусу (cVDPVs) з квітня 2016 прийдеться утилізувати фахівцям стало відомо за рік – в квітні 2015 з ось цього офіційного прес-релізу https://bit.ly/2U0IKPX

Але утилізувати супер-небезпечний біоматеріал дорого і шкода.
Значно цікавіше за гроші державних та міжнародних донорів швидко (до встановленого дедлайну) прокапати його дітям якоїсь країни третього Світу.

“Спалах” поліо в Україні й неспинне повторювання про його “страшну небезпеку” в українських та світових ЗМІ виявились дуже вчасними для фармкомпанії Sanofi з її значними запасами OPV type 2 та всіх інших виробників, які вслід за Sanofi підтягнулись на це фарма-свято, привезли й прокапали/вкололи українським дітям ще по 3-4 дози різних поліо-щеплень.

Системи збору статистичної інформації та/або програми компенсації пост-вакцинних смертей та каліцтв аналогічних діючим в США, Великобританії, Японії в Україні не існує.
Рахувати кількість вбитих та покалічених поліо-вакцинною кампанією 2015 року українських дітей можна тільки за повідомленнями ЗМІ. 
З повідомлень ЗМІ (переважно малих місцевих) тоді нараховувалось коло 10 летальних вакцинацій. 

По деякім з цих випадків завдяки наполегливості батьків потім були навіть офіційні висновки. Наприклад, щодо поствакцинальної смерті 3-річного Сашка у Білій Церкві клініко-експертна комісія МОЗ “визнала порушення, які допустили медичні працівники у Білій Церкви під час вакцинації” Але більшість випадків просто забулись.

Аналогічно забулись і десятки повідомлень про паралізовані в результаті щеплення ніжки/ручки, що їх тоді показувала навіть сама дружня тепер до фарми студія ТСН.

/ Документ зі статистикою своїми наполегливим запитами вибила з МОЗа Диана Локтионова

1 thought on “Поліо: статистика МОЗ України та фейкова епідемія”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s