Вакцинний графік, історія заборони щеплення КПК та найнижча в Світі дитяча смертність в Японії

p14-ito-vaccination-a-20141005

Вакцинний графік Японії.
Жодного обов’язкового щеплення там немає.
Є рекомендовані Японською асоціацією педиатрів “рутинні” щеплення (routine vaccination – позначені жовтим) та не рекомендовані цією асоціацією “добровільні” щеплення (voluntary vaccinations – позначені зеленим).
Головна різниця між ними полягає в том, що за смерть дитини в наслідок рутинної вакцинації японська держава виплачує батькам компенсацію в розмірі ¥42.8 (42,8 млн єн – 385 тис дол. США), а за дитину вбиту “добровільним” щепленнями ¥7.14 (64 тис дол. США).

Тривалентної вакцини кір-краснуха-свинка в цьому графіку немає взагалі, бо вона в Японії була заборонена ще в далекому 1993 році, після того як чотири роки викрористання дали огромну кільскость невірусних менінгітів та інших серйозних побічних реакцій.
Проведений тоді аналіз показав, що проблеми після цього тривалентного щеплення виникали в пропорції 1 на кожні 900 дітей коли очикуваною (читай “допустимою”) вважалось 1 на 100-200 тис.
Згідно офіційної статистики тривалентна вакцина кір-краснуха-свинка в 1989-1993 обдарувала тоді Японію 4 летальними випадками. Ще 8 дітей стали каліками з вадами слуху, сліпотою та паралізованим кінцівками.

Загалом Японія рекомендує своїм громадянам значно (в рази) меньше щеплень, чим США та більшість країн ЄС і одночасно за даними американського ж ЦРУ має значно нижчій (тричі за США і двічі за середньоєвропейський) рівень дитячої смертності.

Дані по рівню дитячої смертності в 2017 році на сайті ЦРУ

Стаття в Japan Times з даними по сумам компенсацій

Стаття в Daily Mail з історією заборони КПК

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s