Програма компенсації вакцинних ушкоджень Британського Уряду

gov.uk

На офіційному урядовому сайті https://www.gov.uk/vaccine-damage-paymentможна ознайомитись з британською програмою компенсації важких пошкоджень здоров’я спричинених вакцинацією.

На першій сторінці “1. Overview” вказана стандартна сума компенсації – 120 000 фунтів.

На вкладці “3. Eligibility” перераховуються вакцини, що можуть спричинити важке каліцтво, за яке Британська Держава готова відшкодувати своїм громадянам £120,000. 
Тут фактично перераховані всі щеплення, що рекомендуються британським вакциним графіком. Саме РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ, бо жодного обов’язкового щеплення в Британії немає. За свої рекомендації Велика Британія готова нести відповідальність перед громадянами в вигляді вказаної суми компенсації.

Там же (на вкладці 3. Eligibility нижче) уточнюється, що під “вакжим каліцтвом” (‘severe disablement’) мається на увазі “at least 60% disabled”. Тобто отримати компенсацію може тільки той, кого вакцина покалічила на 60% і більше.

Нижче в статті Times розповідь про Katie Stephen , яка в результаті модної зараз в Україні КПК (краснуха-свинка-кір) оглохла на ліве вухо. В компенсації їй відмовили, бо на праве вухо вона досі чує, і значить умова 60%+ не виконана.

mmr victim

https://www.thetimes.co.uk/article/mmr-vaccine-caused-childrens-deafness-27pjff9pkrb

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s