Стенлі Плоткін про дослідження Пітера Абі та вплив на дитячу смертність АКДП- щеплень (частина 1)

Протягом 9-ти годинного допиту Стенлі Плоткіна тема катастрофічного впливу АКДП з цільноклітинним кашлюковим компонентом на загальну дитячу смертність і присвячені цій темі дослідження дуже відомого данського вакцинного дослідника Пітера Абі згадувались двічі.

В оригінальному 403-сторінковому протоколі допиту (можна завантажити за посиланням https://bit.ly/2XTu6bP ) див. на стор. 142-146 і пізніше на 281-288.

А повний відеозапис 9-ти годинного допиту Стенлі Плоткіна як свідка в рамках судового процесу в США тут: https://youtu.be/DFTsd042M3o або за пошуковим запитом Stanley Plotkin, Vaccines Deposition, Under Oath, 9 Hour Full Video

Для України ця тема значно важливіша за американців, бо в нас на відміну від США АКДП з цільноклітинним кашлюковим компонентом зараз колють в кожній районній поліклініці. 
Саме це сумнозвісне щеплення мільйонними партіями з Індії завозить нам UNICEF Ukraine.

– Чи була вакцина АКДП з цільноклітинним кашлюком виведена з ринку США? 
– Вакцини від кашлюка АКДП були вилучені, так.
– Через проблеми з безпекою, чи не так?
– Тому що вони викликають значну температуру і судоми, напади. І вони були, було вирішено, що краще мати вакцину проти кашлюку, яка не викликала такого типу реакції. Таким чином, вони були зняті з ринку, а не тому, що вони не працювали; зовсім навпаки, але через проблеми безпеки. Тепер я маю наголосити, що, крім США та Європи, вакцини проти кашлюку (цільноклітинні – Перекл.) використовуються в переважній більшості країн світу, і ця вакцина їх влаштовує.
– Ви знайомі з Пітером Абі?
– д-р Пітер Абі? Так, звісно.
– Чи не він нещодавно опублікував статтю, в якій він дивився на дітей, що отримали вакцину АКДП протягом перших шести місяців життя проти дітей, які протягом перших шести місяців життя не отримували вакцини, і встановив, що тих, хто отримував АКДП, загинуло приблизно в десять разів більше, ніж нещеплених?
– Я не пам’ятаю точні цифри. Але треба враховувати, що Пітер Абі … Я мав багато дискусій з Пітером Абі. Робота Пітера Абі проводилась не плацебо-контрольовано; Тобто його дослідження є спостереженнями. По-друге, ці дослідження були розглянуті неодноразово комітетами Всесвітньої організації охорони здоров’я. І їхня думка полягає в тому, що ефекти кашлюкової вакцини, зокрема, недостатньо задокументовані, щоб бути прийнятними або змінити практику вакцинації. Тому ВООЗ не рекомендує відмовитись від використання цільноклітинних кашлюкових вакцин; зовсім навпаки. Вони рекомендують їх.
– Ви сказали не плацебо-контрольоване. Що Ви маєте на увазі?
– Я маю на увазі, що, по суті, те, що робить Пітер, і я його не критикую, адже, очевидно, це дуже важко зробити, але він не виконує випадкові вакцинації. Діти, які випадково отримують кашлюкові вакцини або не отримують вакцину від кашлюку. Що він має, він слідкує за дітьми, які отримали ту чи іншу вакцину, і намагається зробити висновки з того, що він бачить. Але за відсутності випадкового призначення ви не знаєте напевно, чи це вакцина чи інші фактори, які працюють.
– Отже, у дослідженні, про яке я згадав вам, якби ті діти що їм кололи АКДП та ті, що не були вакциновані, були рандомізовані, це зробило б дослідження дійсним?
– Так. І, знову ж таки, ВООЗ щонайменше двічі вивчав дослідження Пітера і вирішив, що вони не мають достатніх доказів для зміни своїх рекомендацій.
– У вас є копія цих звітів від ВООЗ?
– О Боже.
– Тому що я збираюся вимагати ці звіти ВООЗ. Ви пам’ятаєте, коли ці звіти вийшли?
– За останні роки. Я не пам’ятаю рік
– Понад рік тому?
– Напевно, так.
– Дослідження Пітера Абі вийшло торік?
– Ну, я думаю, що ВООЗ перегляне їх. Але його дослідження, які свідчать про те, що вакцина від кашлюка може збільшити смертність були вже деякий час тому. Це не перше його таке дослідження.

Стенлі Плоткін про дослідження Пітера Абі та вплив на дитячу смертність АКДП- щеплень (частина 2)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s