83 рішення Вакцинного суду США на користь зв’язку вакцин та аутизму

В січні 2011-го року в юридичному науковому журналі Pace Environmental Law було опубліковано дослідження «Запитання без відповідей з Програми компенсацій вакцинних пошкоджень: Огляд компенсованих випадків вакцинних пошкоджень мозку» професора Нью-Йоркського Університету Мері Холанд.

З дослідження можне дізнатись, що попри мантру “вакцини не викликають аутизм” американський уряд багато років поспіль регулярно визнає та компенсує вакцинні ушкодження, що мали наслідком розлади аутичного спектра (РАС).
Аналізуючи базу рішень американського Суду федеральних позовів більш відомого як “Вакцинний суд” професор ідентифікувала 83 таких вердикти. 
Ці рішення містять деталізовані експертами наукові обґрунтування та біологічні механізми казуального зв’язку між щепленнями та пошкодженнями мозку, що мали результатами РАС.

З повним текстом публікації можна ознайомитись за посиланням на сайті вказаного наукового журналу: https://digitalcommons.pace.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1681&context=pelr

Також наводжу посилання на присвячений публікації репортаж американського телебачення, що містить коротке інтерв’ю автора.

https://www.brighteon.com/5986151295001

Цікавим моментом є підтвердження професором факту, про який особисто я раніше неодноразово чув з розповідей батьків та вакцинних юристів.

Американські батьки значно збільшують свої шанси отримати компенсацію, якщо в позові та решті офіційної документації з описом вакцинного ушкодження намагаються максимально уникати терміну “аутизм”, фокусуючись замість нього на таких “супутніх” проблемах як енцефалопатія та епілепсія.

Біль детально по темі рішень Вакцинного суду щодо зв’язку вакцин та аутизму в статті Правопорушення, мітохондрія та Загальні слухання справи з питань аутизму

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s