Dr. Robert Cohen

29 листопада 2018 вперше в історії Дисциплінарна палата французької лікарської спілки за позовом Асоціації “Е3М”, що об’єднує людей, які страждають на викликане вакцинним алюмінієм нейром’язове захворювання Myofasciite à Macrophages, наважилась покарати найнятого фармою для вакцинної пропаганди “експерта”.

Dr Robert Cohen є повною аналогією нашого Федір Лапій . Він теж очолює французький аналог псевдо-громадського ГО “Батьки за що би ще вколоти” – “Infovac”, теж не вилазить з екранів ТБ, неустанно рекламуючи вакцинацію, і теж регулярно отримує гроші від фарми.

Згідно переданих пацієнтською асоціацією Дисциплінарній палаті документів Dr Robert Cohen з 2012 по 2018 отримав від фармкомпаній GSK, Sanofi, MSD та Pfizer 57 730€ особисто і ще 748 520€ на асоціацію ACTIV, що він там є засновником і директором.

Минулого року Dr Robert Cohen та асоціація, що він її очолює, були головними лобістами збільшення французького графіку з 4 до 11 щеплень та шкільної обязаловки.

Нагадую, що проти цієї ініціативи тоді виступила значна кількість французьких лікарів і вчених на чолі з нобелівським лауреатом вірусологом Люком Монтаньє та улюбленцем французької публіки онкологом Анрі Жуайє.
Але фарміндустрія, що має значний вплив на чинного французького президента, таки тихо-тихо протягнула зміні в тамошній Кодекс Здоров’я. Правда, значно відтермінувавши їх дію – тільки для дітей народжених після 01/01/2018, що їм до школи ще довго.

Повертаючись до рішення Дисциплінарної палати, вона засвідчила той факт, що Dr Robert Cohen супереч чинному законодавству під час своїх публічних виступів на користь вакцинації постійно “забував” розповідати про наявний в нього конфлікт інтересів – фінансову залежність від виробників продукції, яку він так завзято рекламує.

Покарання, на жаль, наразі обмежилось офіційним попередженням.

Але враховуючи, що раніше у Франції (як і будь де в світі) на санкції наривались виключно лікарі, що цю саму вакцинацію відкрито критикують, це вже щось.
Активність французької громадськості, що протистоїть повзучій медичній диктатурі, має результат.

Рішення Дисциплінарної палати: https://bit.ly/2Tp1iIw

Подробиці на сайті асоціації: https://bit.ly/2H9JhHJ

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s