ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ЗАКОНОДАВЦІВ ЩОДО ЕМБРІОНАЛЬНИХ ДНК У ВАКЦИНАХ

Англомовний оригінал тут https://www.soundchoice.org/open-letter-to-legislators/

8 квітня 2019

Мене звуть д-р Тереза ​​Дейшер. Я – засновниця і провідний науковець Інституту Sound Choice Pharmaceutical Institute, місія якого полягає в освіті громадськості щодо питаннь безпеки вакцин, а також тиску на виробників для забезпечення кращих і безпечніших вакцин для суспільства.

Докторський ступінь я отримала в Стенфордському університеті з молекулярної та клітинної фізіології в 1990 році та закінчила післядипломну роботу в Університеті Вашингтона. Моя кар’єра розвивалась в комерційній біотехнологічній промисловості, і я працювала від базової біології та винаходу препаратів до клінічної розробки.

Я пишу про незаперечні наукові факти щодо забруднення ДНК плода у вакцині проти кори, паротиту та краснухи, які повинні бути відомі законодавцям і громадськості.

Вакцина MMR II (КПК – кір/паротит/краснуха – Перкл.) фірми Merck (а також від вітряної віспи, Pentacel, і всі вакцини, що містять Hep-A) виготовляється з використанням людських ембріональних клітинних ліній і є сильно забрудненою людською фетальною ДНК з процесу виробництва. Рівні цього забруднення в наших дітях можуть досягати до 5 нг / мл після вакцинації, залежно від віку, ваги та об’єму крові дитини. Цей рівень, як відомо, активує Toll-подібний рецептор 9 (TLR9), який може викликати аутоімунні атаки.

Щоб проілюструвати аутоімунну здатність дуже невеликої кількості ДНК плода, подумайте про наступне: потуги при пологах запускаються ембріональним ДНК, який накопичується в крові матері, викликаючи масове імунне відторгнення дитини.

Це працює так: фрагменти ДНК плода [i] від дитини з довжиною близько 300 пар основ знаходяться в сироватці вагітної матері. Коли вони досягають від 0,46 до 5,08 нг / мл, вони запускають пологи через механізм TLR9 [ii]. Відповідні рівні у крові становлять 0,22 нг / мл і 3,12 нг / мл. Рівні фетальної ДНК у дитини після ін’єкції з вакцинами, виробленими з людських ембріонів, досягають того ж рівня, що ініціює аутоімунне відторгнення дитини від матері.

Коли хтось каже, що ДНК забруднення з наших вакцин є нешкідливим, він або не знає нічого про імунітет і Тол-подібні рецептори TLR9, або говорить неправду.

Якщо ДНК плоду може викликати пологи (природно бажану аутоімунну реакцію), то ті ж рівні у вакцинах можуть викликати автоімунітет у дитини. Фрагментована фетальна ДНК, що міститься у вакцинах, має аналогічний розмір ~ 215 пар основ.

Це прямі біологічні докази того, що забруднення фетальним ДНК у вакцинах не є нешкідливим через низькі обсяги. Вони є дуже сильним запальним тригером.

Адміністрування фрагментів людської плодової (примітивної) несамостійної ДНК дитині може генерувати імунну відповідь, яка також перехресно реагує з власною ДНК дитини, оскільки забруднюючі ДНК можуть мати ділянки перекриття, дуже схожі на власну ДНК дитини.

Діти з аутизмом мають антитіла до людської ДНК в їхньому обігу, яких не мають “неаутичні” діти. Ці антитіла можуть бути залучені в аутоімунні напади у дітей з аутизмом.

Університет Дюка продемонстрував у нещодавно проведеному дослідженні, що значні покращення поведінки спостерігалися, коли діти з розладом спектру аутизму лікувалися власною аутологічною кров’ю [v]. Ця процедура чітко показує, що більшість дітей з аутизмом не народжуються з ним, оскільки генетичні захворювання, такі як синдром Дауна або м’язовий фіброз, не можуть лікуватися аутологічними стовбуровими клітинами. Таким чином, екологічний тригер, або тригери, введені у світ навколо 1980 року, коли аутизм почав зростати, повинен бути ідентифікований та усунений або зменшений в навколишньому середовищі.

 • Існує сильна кореляція між точками зростання аутизму та переходом від виробництва вакцин проти краснухи з клітинних ліній тварин до клітинних ліній абортованих людських ембріонів в кінці 70-х років [vi].
  – Найбільш ранньою точкою зміни року народження аутичного розладу (AD) було визначено 1981 рік для Каліфорнії та США, що йому передували зміни у виробничому процесі:
  – у січні 1979 року FDA схвалила перехід у виробництві вірусу краснухи з тварин (вірус високого пасажу, HPV-77, вирощений, наприклад, в клітинах ембріонів качок) до людської фетальної клітинної лінії WI-38 з використанням штаму вірусу RA27 / 3 [ vii]. Обидві, як нещодавно схвалена моновалентна вакцина проти краснухи, так і тривалентна вакцина проти паротиту, кору та краснухи використовують лінії WI-38 для виготовлення частини вакцини проти краснухи.
 • До 1980 року розлад спектру аутизму був дуже рідкісним, майже невідомим захворюванням. Згідно з даними CDC, рівень аутизму у 2014 році становив 1 на 59 дітей, що є дуже різким зростанням з 2000 року, коли він становив 1 на 150 дітей. CDC: «Загальні витрати на рік для дітей з ASD у Сполучених Штатах за оцінками держави становлять від 11,5 млрд дол до 60,9 млрд дол США.
  Нещодавно дублювання і де-нові делеції були визначені серед до 10% випадків розладів спектра симплексного аутизму, що підтверджує екологічні тригери на генетику розладів спектру аутизму [ix].
 • Частина вакцини КПК, що містить краснуху, містить забруднення людським ДНК плода близько 175 нг, що перевищує в 10 разів рекомендований ВОЗ поріг 10 нг на дозу вакцини [x].
 • Жоден інший препарат на ринку не отримав би схвалення FDA без ретельного профілювання токсичності (FDA слідує міжнародним рекомендаціям ICH) -> але цього ніколи не проводилося фармацевтичною промисловістю щодо ДНК забруднень у вакцині КПК.
 • Вакцини, одержані з людських ембріональних клітинних ліній, містять клітинні залишки та забруднюють залишковою людською ДНК, яка не може бути повністю усунена під час процесу подальшого очищення вірусу [xi]. Більш того, ДНК характеризується не тільки її послідовністю (ATCG), але й епігенетичною модифікацією (наприклад, моделлю метилювання ДНК тощо). Ця декорація є високоспецифічною, тому нелюдська ДНК буде усунена активацією TLR9 і, відповідно, виробництвом антитіл проти нелюдської ДНК, в той час як це не обов’язково стосується людської ДНК плода.

Ін’єкції нашим дітям з людськими ембріональним ДНК- забрудненням несуть ризик викликати дві добре встановлені патології:

1) Інсерційний мутагенез: фетальна ДНК людини входить до складу ДНК, що викликає мутації у дитини. Генна терапія з використанням малого фрагмента гомологічною рекомбінацією продемонструвала, що рівень до 1,9 нг / мл ДНК-фрагментів призводить до імплантації в геном стовбурових клітин у 100% мишей, яким їх вводили. Рівні людських фетальних фрагментів ДНК у наших дітей після вакцинації MMR, Varivax (вітряна віспа) або вакцини, що містять гепатит А, досягають рівнів понад 1,9 нг / мл.


2) Аутоімунне захворювання: людська ДНК плоду стимулює імунну систему дитини, щоб атакувати його / її власне тіло.

Додаткове занепокоєння: забруднення ретровірусом.

Людський ендогенний ретровірус K (HERVK) є забруднювачем у вакцині проти кору / паротиту / краснухи [xiii].

HERVK може бути реактивований у людини [xiv]. Він кодує білок (інтегразу), що спеціалізується на інтеграції ДНК в геном людини.
Деякі аутоімунні захворювання були пов’язані з активністю HERVK [xv].
Він також знаходиться в тій же сім’ї ретровірусів, як і вірус MMLV, який використовувався в дослідженні генної терапії, що у ньому невідповідна вставка гена (інсерційний мутагенез) призвела до подальших додаткових соматичних мутацій і раку у 4 з 9 хлопчиків [xvi].
Тому можливо, що фрагмент гена HERVK, присутній у вакцині MMR, є активним, кодує інтегразу або білок оболонки й, таким чином, має потенціал індукувати введення гена, сприяючи інсерційному мутагенезу і автоімунітету.
Наявність як високого рівня забруднюючих ДНК плода, так і забруднення HERVK у вакцині MMR є невивченим ризиком з величезними наслідками та небезпеками для здоров’я індивідуальної людини та суспільства.

Рішення: тиск на виробників для переходу назад до вакцин краснухи, отриманих з клітинної лінії тварин, як це було успішно реалізовано в Японії:

На підставі штамів Takahashi живого атенуйованого вірусу краснухи, продукованого на клітинах нирок кролика. Одноразова доза цієї вакцини нещодавно довела збереження імунітету протягом принаймні 10 років, коли краснуха перебувала під регіональним контролем [xvii].
Розділити вакцину MMR на три індивідуально запропоновані варіанти, як це зроблено в Японії.
Процес виробництва вакцини MMR повинен бути змінений для вирішення та усунення зазначених вище ризиків для громадськості.

Спасибі за вашу увагу. Я з радістю відповім на будь-які запитання щодо вищезазначених проблем.

З повагою,

Тереза ​​А. Дейшер,

END NOTES

[i] Lo et al. Am J Hum Genet. 1998 Apr;62(4):768-75

[ii] Enninga et al. Front Immunol. 2015 Aug 26;6:424

[iii] Deisher et al. Issues Law Med. 2015 Spring;30(1):47-70

[iv] Mostafa et al. 2014, J Neuroimmunol , Vol. 272, pp. 94–98; Mostafa et al. 2015, J Neuroimmunol , Vol. 280, pp. 16–20

[v] Dawson et al. Stem Cells Transl Med. 2017 May;6(5):1332-1339

[vi] Deisher et al. Issues Law Med, 2015 Vol. 30, pp. 25-46

[vii] https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/rubella.html; Plotkin, SA. 2006, Clinical Infectious Diseases, Vol. 43, pp. S164–168;

[viii] https://www.cdc.gov/ncbddd/autism/data.html

[ix] Sebat et al. 2007, Science., Vol. 316, pp. 445-449; Sanders et al. 2011, Neuron, Vol. 70, pp. 863-885

[x] Series, WHO Technical Report. WHO EXPERT COMMITTEE ON BIOLOGICAL STANDARDIZATION 941; Deisher et al. Issues Law Med. 2015 Spring;30(1):47-70

[xi] Kramberger et al. Hum Vaccin Immunother. 2015;11(4):1010-21.

[xii] McNeer, N A et al. “Systemic delivery of triplex-forming PNA and donor DNA by nanoparticles mediates site-specific genome editing of human hematopoietic cells in vivo.” Gene therapy vol. 20,6 (2012): 658-69. doi:10.1038/gt.2012.82

[xiii] Victoria et al. J Virol. 2010, Vol. 84, pp. 6033-6040

[xiv] Lee et al. PLoS Pathog. 2007 3(1):e10; Dewannieux et al. Biologicals, Vol. 38, pp. 366-70

[xv] Taietal.9,Nov2008, Mult Scler, Vol. 14, pp. 1175-80; Dickerson et al. 2008, Schizophr Res. 2008 Sep;104(1-3):121-6, Vol. 104, pp. 121-6

[xvi] Hacein-Bey-Abina et al. J Clin Invest. 2008 Sep;118(9):3132-42

[xvii] Jpn J Infect Dis. 2016 May 20;69(3):221-3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s