Кримінальні звинувачення щодо виробника вакцин MERCK

З 1986-го року спеціальним законом Конгрес США звільнив виробників вакцин від цивільної відповідальності за спричинені вакцинацією смерті та каліцтва і переклав на державу фінансовий тягар виплати таких компенсацій.

Ця фінансово-юридична індульгенція, що майже не має аналогів (є щось схоже, але не ідентичне з атомною енергетикою) дозволила вакцинній галузі за наступні 30 років вирости з 180 млн до 50 мільярдів, отримати через “м’яку” західну корупцію (“конфлікти інтересів”) повний контроль над органами, що мали б її контролювати (FDA, CDC, HHS), запанувати у ЗМІ через рекламні бюджети та заведення своїх людей в ради директорів провідних медіа-груп, в три рази збільшити кількість вакцин в дитячому календарі та дедалі успішніше нав’язувати вакцинацію дорослим.

Але від кримінальної відповідальності виробників вакцин наразі не звільнено.

Відносно найбільшого американського виробника вакцин Merck в США зараз тягнуться як мінімум два “широко відомі у вузьких колах” пов’язані з виробництвом та рекламою вакцин кримінальні процеси.

Ще в далекому серпні 2010-го найняті вказаною фармкомпанією вірусологи Stephen A. Krahling та Joan A. Wlochowski подали позов проти свого роботодавця, яким офіційно звинуватили MERCK у тому, що він змушував їх фальсифікувати результати тестування ефективності паротитного компонента вакцини КПК (кір, паротит, краснуха).

Саме того щеплення, що його 400 тис. доз в листопаді 2018-го гордо розповсюдило по регіонах Міністерство охорони здоров’я України.

Процес ініційований сміливими науковцями завдяки умілим рукам команди юристів та нескінченим грошам фарми тягнеться вже 9 років, і кінця йому наразі не видно.

Деталі звинувачень, фальсифікацій, залякування та судових баталій – за посиланням на сайті організації, що спеціалізується на захисті прав науковців та пацієнтів Alliance for Human Research Protection: https://bit.ly/2UgfWDi

Другий кримінальний процес, що з 2017-го розглядається California Superior Court (гуглити по Robi V Merck CA BC628589), рухається ніби швидше.

Стосується він сумнозвісної вакцини проти людського вірусу папіломи (ПВЛ) Гардасіл, яка ніби то мала рятувати від раку шийки матки.

Серед офіційно висунутих Merck звинувачень:

  • Шахрайство;
  • Введення споживача в оману;
  • Дефектний продукт + неадекватні попередження та інформація;
  • Медична недбалість.

9 січня 2019 суддя Judge Maren відхилила чергове клопотання Merck про закриття справи. В найближчі місяці свої докази має почати наводити сторона звинувачення.

Деталі в статті за посиланням: https://bit.ly/2TUj7f0

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s