Стенлі Плоткін: обставини допиту і фрагмент про експерименти

В січні 2018 року в США відбувався один з багатьох судових процесів між розведеними батьками щодо подальшої долі дітей.
Однією з розбіжностей було питання вакцинації, яку мати робити відмовлялась.

Вакцинна індустрія вирішила зробити цей процес показовим і не тільки оплатила провакцинному горе-батькові адвокатів, а ще й відрядила туди топ-експерта – одного з найвпливовіших в цій галузі персонажів, автора вакцини від краснухи вакцинолога Стенлі Плоткіна.

Цей хід виявився для них абсолютним піар-провалом.

Плтокін, що погодився свідчити як експерт, 11/01/2018 був змушений під присягою в рамках процедури за назвою “депозішн” ДЕВ’ЯТЬ годин поспіль відповідати на питання юриста зі сторони матері.

Копія повного Протоколу цього допиту доступна тут https://bit.ly/2XTu6bP

А повний відеозапис 9-ти годинного допиту Стенлі Плоткіна як свідка в рамках судового процесу в США тут: https://youtu.be/DFTsd042M3o або за пошуковим запитом Stanley Plotkin, Vaccines Deposition, Under Oath, 9 Hour Full Video

Протягом цього допиту Плоткін фактично підтвердив всі звинувачення та підозри, що їх індустрія та преса мають звичку відкидати з тавром “теорія заколоту”.

Допитувати Плоткіна приїхав фахівець з почесним дипломом UC Berkeley School of Law та досвідом роботи у Верховному Суді Ізраїлю Аарон Сірі (Aaron Siri).

Майже одразу юрист змусив вакцинного експерта визнати наявний відкритий конфлікт інтересів.

Плоткін підтвердив, що фактично приїхав свідчити на користь примусового введення дитині фармпрепаратів виробництва компаній Merck, GSK, Sanofi та Pfizer, від кожної з яких сам Плоткін протягом десятків років регулярно отримує мільйони доларів.

Далі Сірі за допомогою отриманої ним заздалегідь податкової документації змусив Плоткін визнати щов він “помилився” щодо відсутності фінансування фармаю його псевдо-громадьскої організації “Голоси за вакцини”, і підтвердити, що як і решта заснованих по всьмоу світу аналогічних “Батьки за ще більше ін’єкцій” його псевдо-ГО існує за гроші фарма індустрії.

Наступним раундом запитань Сірі довів, що Плоткін особисто втілює всі ознаки “корумпованої науки”, як її свого часу описала в дуже відомій статті на цю тему Marcia Angell – був. головний редактор New England Journal of Medicine.
А саме:
– Плоткін забуває вказувати про конфлікт інтересів, до якого призводить його робота консультантом в тих самих компаніях, продукцію яких він оцінює,
– на додаток до “консультування” він засідає в корпоративних консультативних радах,
– має патентні та роялті-угоди,
– погоджувався підписувати написані в інтересах корпорацій псевдо-наукові публікації,
– просуває фармпрепарати на спонсованих індустрією симпозіумах,
– радо приймає від фармкомпаній дорогі подарунки та розкішні подорожі.
Сірі методично пройшовся по кожному з цих пунктів, маючи на руках незаперечні докази.
І по кожному з них, Плоткін вимушений був відповісти “Так”.

В частині допиту, що була присвячена власне вакцинним випробовуванням, Плоткін під тиском наданих Сірі доказів був змушений визнати, що
– багато вакцин з діючого дитячого календаря тестувались на безпечність лише протягом кількох ДНІВ, що є недостатнім (і це теж прямо підтвердив Плоткін) для виявлення пошкоджень імунної системи,
– в публікуємих результатах випробовувань навмисно приховуються або занижуються дані по побічним реакціям і одночасно завищується ефективність,
– ефект від вакцинації буває слабким і триває лише кілька років,
– звітність по побічним реакціям під час постмаркетингового спостереження реєструє лише 1 зі 100 реальних побічок.

Плоткін засвідчив, що є атеістом, з презирством ставиться до чужої віри і заперечує право будь-кого на відмову від вакцинації по релігійним мотивам.

Після цього ізраїльський юрист вирішив продемонструвати рівень гуманізму самого доктора і перейшов до запитань, що увійшли у двохвилинне відео за посиланням: https://youtu.be/yevV_slu7Dw

Ви коли-небудь використовували сиріт для тестування експериментальних вакцин?
– Так
Ви коли-небудь використовували розумово відсталих в своїх дослідженнях вакцин?
– Я не пригадую свою участь в дослідженнях із залученням розумово відсталих. У 60-х роках це вважалося звичайною практикою. Хоча, можливо, я все-таки брав участь у подібних дослідженнях.
– Ви пам’ятаєте ось цю статтю про вакцину від краснухи?
– Так.
– 13 розумово відсталих дітей прищепили цієї експериментальною вакциною.
– Ок. Так. В цьому випадку я це зробив.
– Ви коли-небудь стверджували, що найкраще ставити досліди на тих, хто найменше може внести вклад в суспільство, наприклад на дітях-інвалідах?
– Я точно не пам’ятаю, але цілком можливо.
Юрист наводить статтю Плоткіна, яка містить твердження, що вакцини в першу чергу треба випробовувати не на здорових дітях і дорослих, а на дітях і дорослих, “що є людьми за формою, але не в сенсі соціального потенціалу”.
– Так.
– Це дуже нагадує нацистську філософію.
– Угу.
– Ви коли-небудь ставили досліди з використанням експериментальної вакцини на грудних дітях, матері яких були у в’язниці?
– Так.
– Ви коли-небудь використовували людей, що живуть в країнах, які знаходяться під колоніальним управлінням, для дослідів з експериментальними вакцинами?
– Так
– Ви проводили ці експерименти в Бельгійському Конго?
– Так.
– В цьому експерименті брало участь більше мільйона чоловік?
– Так.

Наступного ранку після цього допиту пан Плоткін від подальшої участі в процесі офіційно відмовився.

Стенлі Плоткін про дослідження Пітера Абі і катастрофічний вплив на дитячу смертність АКДП щеплень з цільноклітинним кашлюковим компонентом

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s