Poul Thorsen – дослідник “незв’язку” аутизму зі щепленнями, що переховується від правосуддя США

На сайті Генеральної Інспекції Департаменту Здоров’я США перелік осіб, що переховуються від американського правосуддя у зв’язку зі злочинами (переважно різні види шахрайства), що завдали шкоди американській системі охорони здоров’я.

Якщо цей перелік крутити зверху вниз і рахувати, то 21-м номером буде данський дослідник, що першим “довів” відсутність зв’язку між аутизмом і КПК-щепленням Пол Торссен (Poul Thorsen).

Перекладаю, що про нього там написано:

” – З лютого 2004 року до лютого 2010 року Пол Торссен реалізував схему викрадення грантових коштів, наданих Центром контролю і профілактики захворювань (CDC).
CDC виділяв грошові гранти Данії на дослідження, пов’язані з дитячими інвалідностями, аутизмом, генетичними розладами та алкогольним синдромом плоду.
CDC виділив грант для фінансування досліджень зв’язку між аутизмом і впливом вакцин, зв’язку між церебральним паралічем та інфекцією під час вагітності, а також зв’язку між результатами дитячого розвитку та впливом алкоголю на плід.

– До видачі грантів Торссен працював в CDC як запрошений спеціаліст у відділі вроджених вад розвитку та інвалідності.

– Початковий грант був присуджений Данський медичній дослідницькій раді. У 2007 році другий грант було надано Данському агентству з науки, технології та інновацій. Обидві установи – це державні установи в Данії. Дослідження проводились університетом Аархауса та університетської лікарні Оденсе в Данії.

– Торссен звинувачується в тому, що скерував понад 1 мільйон доларів США грошових переказів CDC на свій власний банківський рахунок. Торссен подавав шахрайські рахунки-фактури на бланках CDC до медичних закладів, які допомагали у проведенні досліджень для компенсації за роботу, яка нібито покривалась грантами. Свідоцтва були адресовані Університету Аархауса та університетській лікарні Sahlgrenska. Той факт, що рахунки-фактури були на бланках CDC, створював враження, що CDC вимагає гроші від Університету Аархауса та університету Sahlgrenska, хоча банківський рахунок, зазначений у рахунках-фактурах, належав Торссену.

– У квітні 2011 року Торсену були висунуті звинувачення у 22-х епізодах шахрайства та відмивання грошей.

– За даними записів банківського рахунку Торссен купив будинок в Атланті, мотоциклі Harley Davidson, автомобіль Audi та позашляховик Honda з коштів, які він отримав від грантів CDC.

– Торнсен в даний час знаходиться в Данії і чекає екстрадиції в США.”

https://oig.hhs.gov/fraud/fugitives/profiles.asp

Більш детально детективно-романтична історія “видатного” данського “дослідника”-грантожера описана в визнаній  книзі “Master Manipulator”.

Її автор – незалежний журналіст-розслідувач James Ottar Grundvig:
– стверджує, що присвячена незв’язку аутизму з вакцинацією частина досліджень була заздалегідь спланована і побудована CDC таким чином, щоб лояльний CDC Poul Thorsen мав повний контроль над даними й міг за допомогою маніпуляцій та фальсифікацій гарантувати бажаний CDC результат – “зв’язку немає”. Але апетити виконавця з часом перевищили очікування замовника.
– додає пікантні деталі про те, що перераховані вище будинок в Атланті, люксові машини та мотоцикл одружений (+ двоє дітей) в Данії Торссен за грантові гроші CDC купляв своїй американській коханці, що теж працювала в тому ж самому CDC.

Від себе хочу додати, що навіть після того, як Торссену судом Атланти було офіційно висунуто звинувачень на десятки років тюрми та ініційовано процес екстрадиції, його “видатне дослідження” ще кілька років висіло на сайті CDC серед “аж” 6 аналогічно “залізо-бетонних” доказів, що вакцини не викликають аутизм.
І тільки у 2014 це псевдо-наукове лайно від визнаного шахрая нарешті звідти прибрали.
Замінили на супер-розпіарений зараз “мета-аналіз” – першу  “наукову” публікацію 29-ти річного працівника реєстратури австралійської поліклініки, який щойно закінчив медичний інститут Люка Тейлора (Luke E. Taylor), про якого можна почитати тут https://bit.ly/36MhBTO

P.S.

На сьогодні CDC та інші вакцинні лобісти здатні навести близько півтори десятка дуже сумнівної якості наукових публікацій, результати яких ніби то свідчать про відсутність зв’язку між вакцинами та аутизмом.
ВСІ ці дослідження присвячені або вакцині КПК (кір-паротит-краснуха) або ртутному консерванту.
По жодній іншій вакцині чи жодному іншому вакцинному інгредієнту досліджень з результатами “нема зв’язку з аутизмом” взагалі не існує.

З другого боку, кількість досліджень та публікацій які демонструють зв’язок з аутизмом різних щеплень (АДКП, гепатит Б, КПК, вакцинація загалом) або їх інгредієнтів вже давно перевалила за сотню. Нові виходять ледь не щомісяця.
До них варта додати відкриті листи провідних мікробіологів та токсикологів з Франції, Великобританії та Канади, які публічно звернулись до CDC з вимогою прибрати зі свого сайту заяву “Щеплення не викликають аутизму”, бо вона є науково-необґрунтованою.

1 thought on “Poul Thorsen – дослідник “незв’язку” аутизму зі щепленнями, що переховується від правосуддя США”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s