Лист сенатора до Департаменту оборони США щодо вибухового зростання важких діагнозів після ковід-вакцинації

англомовний оригінал листа на офіційному державному сайті сенатора Рона Джонсона: https://www.ronjohnson.senate.gov/2022/2/sen-johnson-to-secretary-austin-has-dod-seen-an-increase-in-medical-diagnoses-among-military-personnel

українською переклав – Захар Мілютін

Вельмишановному Ллойду Дж. Остіну III

секретарю Департаменту оборони

Шановний секретар Остін!

24 січня 2022 року я провів круглий стіл за участю всесвітньо відомих лікарів та медичних експертів, які поділилися своїми поглядами на ефективність та безпеку вакцини проти COVID-19 та загальну відповідь на пандемію. На цьому круглому столі я почув свідчення Томаса Ренца, адвоката, який представляє трьох викривачів міністерства оборони (DoD). Він розкрив тривожну інформацію про різке збільшення медичних діагнозів серед військовослужбовців. Занепокоєння викликає те, що це збільшення може бути пов’язаним з вакцинами проти COVID-19, що їх зобов’язали зробити наших військових.

За повідомленням Ренца на основі даних з Оборонної медичної епідеміологічної бази даних (DMED), вказані викривачі виявили у 2021 році у порівнянні з середнім показником за 2016-2020 значне збільшення зареєстрованих діагнозів щодо викиднів, раку та багатьох інших медичних станів. Наприклад, під час круглого столу Ренц заявив, що зареєстровані діагнози неврологічних проблем зросли в 10 разів (із середнього за п’ять років 82 000 до 863 000). У 2021 році було також збільшення зареєстрованих діагнозів для таких захворювань:

 • Артеріальна гіпертензія – збільшення на 2’181%.
 • Захворювання нервової системи – зростання на 1’048%.
 • Злоякісні новоутворення стравоходу – збільшення на 894%.
 • Розсіяний склероз – збільшення на 680%.
 • Злоякісні новоутворення органів травлення – збільшення на 624%.
 • Синдром Гієна-Барре – збільшення на 551%.
 • Рак молочної залози – збільшення на 487%.
 • Демієлінізуючі захворювання – збільшення на 487%.
 • Злоякісні новоутворення щитовидної залози та інших ендокринних залоз – збільшення на 474%.
 • Жіноче безпліддя – збільшення на 472%.
 • Тромбоемболія легеневої артерії – збільшення на 468%.
 • Мігрень – збільшення на 452%.
 • Дисфункція яєчників – збільшення на 437%.
 • Рак яєчка – збільшення на 369%.
 • Тахікардія – збільшення на 302%.

Ренц також повідомив мені, що деякі дані DMED, які показують зареєстровані діагнози міокардиту, були вилучені з бази даних. Після звинувачення, що дані DMED були підроблені, я негайно написав вам 24 січня з проханням зберегти всі записи, що стосуються чи повідомляються в DMED. Я досі не отримав відповіді, чи ви це виконали.

На круглому столі Ренц назвав імена відважних викривачів, які розкрили цю інформацію в DMED: доктори Семюел Сіголофф, Пітер Чемберс і Тереза ​​Лонг. Будь-які заходи проти цих осіб не допустимі і будуть негайно розслідувані. Щоб краще зрозуміти, чи Міністерство оборони має будь-яку інформацію про пошкодження військовослужбовців вакцинами від COVID-19, я прошу вас надати наступну інформацію:

 1. Чи відомо Міністерству оборони про збільшення зареєстрованих діагнозів викиднів, раку чи інших медичних захворювань у DMED у 2021 році порівняно із середнім показником за п’ять років у 2016–2020 роках? Якщо так, будь ласка, поясніть, які дії Міністерство оборони вжило для дослідження першопричини збільшення кількості цих діагнозів.
 2. Чи вилучено з бази з січня 2021 року по грудень 2021 року зареєстровані в DMED діагнози міокардиту? Якщо так, поясніть, чому і коли цю інформацію було видалено, а також вкажіть, хто її видалив.

Будь ласка, надайте цю інформацію якомога швидше, але не пізніше 15 лютого 2022 року. Дякую за увагу до цього питання.

З повагою, Рон Джонсон,

заступник голови постійного підкомітету з розслідувань

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s