Статистика по правцю від МОЗ України

Перший документ Міністерство охорони здоров’я України видало два роки тому у відповідь на запроси журналістів Української правди.
Він містить офіційну українську статистику смертності від правця за 2013-2015 роки:

1) від правця в Україні за три роки 2013-2014-2015 НЕ померло ЖОДНОЇ дитини.

2) наймолодший з 11-ти померлих від правця за цей період належав до вікової групи 45-49 років. 
Тобто ВСІ померлі (більшість пенсійного віку) з майже 100% вірогідністю були неодноразово від цього самого правця щеплені в часи совкової обязаловки.

Другий документ невтомна Диана Локтионова отримала від того самого Міністерство охорони здоров’я України в рамках підготовки до судових баталій.

Там міститься офіційна українська статистика захворювань на правець дітей за період з 2013 по вересень 2018:

1) захворювання на правець дітей в Україні є одиничними – 23 випадки за сім років в 40-мільйонній країні, де цифри дитячої онкології ідуть на десятки тисяч.

2) семеро, що складає 30% всіх захворілих в Україні за останні 7 років на правець дітей, мали ВСІ передбачені МОЗ-календарем щеплення.
Тобто діти отримали до 6 доз вакцини від правця і все одно захворіли на правець.

3) щодо решти 16 дітей МОЗ обмежився інформацією, що вони “не були щеплені відповідно календаря”, навіть не деталізуючи, чи мова йде лише про щеплення від правця, чи їм якихось інших щеплень з календаря “бракує”.

Враховуючи, що чинний календар МОЗ містить 6 (ШІСТЬ) доз вакцини від правця, в цю категорію однозначно попадають діти, що отримали до 5 щеплень від правця і все одно на цей правець захворіли.

3) Чи була серед 23 захворілих в Україні на правець за 7 років з 2013 по 2018 хоча би одна дитина, що не отримала жодних щеплень, МОЗ повідомити не захотів.

Це дуже дивно, бо прикладом їх американські колеги з CDC в аналогічному звіті по кашлюку таку статистику наводять і навіть публікують в себе на сайті.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s