Чому ви маєте знати про Пітера Аабі?

30/04/2018   Джефрі Джексон

англомовний оригінал тут https://bit.ly/2LXRsJf

Пітер Аабі є, мабуть, одним з найважливіших медичних дослідників нашого часу, про якого мало хто колись чув. Основні засоби масової інформації, особливо в США, неохоче привертають увагу до його новаторських висновків. Сам Аабі часто уникає уваги, вважаючи, що його робота говорить сама за себе.

У своїй рідній країні Данії його за даними міністерства закордонних справ назвали п’ятою найважливішою людиною в країні щодо впливу на боротьбу з глобальною бідністю.

 Дивлячись на дослідження Аабі, можна легко дійти висновку, що він “за вакцини”.

Проте Аабі та його робота живе за межами будь-яких поляризаційних етикеток. Сіра зона, яка за версією органів охорони здоров’я та виробників вакцин не повинна існувати. Сіра зона, в яку мало дослідників мають сміливість заходити. Місцевість, що її колись називали справжньою наукою та дослідженнями.

Аабі працював в одному з найбільших данських дослідницьких центрів у галузі охорони здоров’я, що називається Staten Serum Institut. У 1978 році Аабі заснував Bandim Health Project (BHP) систему охорони здоров’я та демографічного спостереження у Гвінеї-Бісау в Західній Африці. У той час дитяча смертність там була дуже високою. Недоїдання вважалося головною причиною, і тому було розпочато дослідження, щоб визначити, чому діти страждають на недостатнє харчування.

У Гвінеї-Бісау не проводилася програм вакцинації, доки BHP, під керівництвом Аабі, не розпочав свою роботу в 1981 році. Пізніше в 1986 році була запроваджена повномасштабна національна програма з підтримкою ЮНІСЕФ, яка все ще триває сьогодні.

За словами Аабі, саме в 1989 році він і його дослідницька група зробили “одну з найцікавіших речей які [вони] зробили”. В 1989 році Всесвітня організація охорони здоров’я запропонувала нову вакцину проти кору для використання в кампаніях вакцинації у Гвінеї-Бісау та Сенегалі. Аабі та його команда показали, що нова вакцина була пов’язана з двократним ростом смертності серед жінок. Аабі оцінив, що якби загальна вакцинація була реалізована, як це було заплановано, це коштувало б, як мінімум, пів мільйона додаткових жіночих смертей в Африці.

Перескочимо до 2017 року, коли Аабі опублікував дослідження катастрофічної дії вакцини проти дифтерії-правця-коклюша (АКДП). Дослідження з Гвінеї-Бісау в Західній Африці показало, що загальна дитяча смертність в усіх випадках зросла більш ніж удвічі після запровадження вакцинації. Крім того, дослідження показало, що діти, які були вакциновані вакциною АКДП, у 10 разів частіше вмирають протягом перших шести місяців життя, ніж діти, що не були вакцинованими. Міжнародна наукова спільнота мовчить. Ще більш тривожним є те, що ЮНІСЕФ не вдалося публічно визнати це дослідження чи змінити свої програми вакцинації у світлі нової інформації.

Наприкінці 2017 року американська громадська організація ICAN направила в ЮНІСЕФ та 150 представництвам слаборозвинених країн (з Україною включно – Перекл.) лист – юридичне повідомлення. У листі вимагалося, щоб ЮНІСЕФ припинив розповсюдження вакцини АКДП або принаймні підтвердив, що батьків дітей, які отримують цю вакцину, повідомляють про результати досліджень доктора Аабі. Також там повідомлялось про «намір вжити належні юридичні дії». Після двох місяців тиші ЮНІСЕФ відповів на повідомлення відпискою, повністю ігноруючи дослідження Аабі і відмовляючись зупинити свої кампанії АКДП-вакцинації.

Через місяць Аабі пішов далі, публікуючи ще одне дослідження “Докази збільшення смертності після введення вакцини від дифтерії-правця-коклюша дітям у віці 6-35 місяців у Гвінеї-Бісау: час задуматись”? Разом з сильнішим формулюванням у назві [Час задуматись] Аабі та його команда зробили висновок про наступне:

“Попри  кращий харчовий статус і захист від трьох інфекцій, 6 – 35-місячні діти вакциновані АКДП, як правило, мали вищу смертність, ніж діти, які не отримали АКДП. Всі дослідження щодо впровадження АКДП виявили збільшення загальної смертності “.

ЮНІСЕФ мовчить, незважаючи на мейнстрімну наукову спільноту, активістів та правозахисні організації, які сьогодні одностайно висловлюють свою опозицію щодо кампаній вакцинації АКДП. З огляду на наявність наукових доказів, що свідчать про наслідки в реальному часі та нездатність відповідати на юридичне повідомлення ICAN, ЮНІСЕФ перебуває в стадії монументальної юридичної, моральної, етичної та гуманітарної катастрофи на виду громадськості, оскільки вони сліпо продовжують свої кампанії з вакцинації АКДП.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s