Чому ви маєте знати про Пітера Абі?

30/04/2018   Джефрі Джексон

Пітер Аабі є, мабуть, одним з найважливіших медичних дослідників нашого часу, про якого мало хто колись чув. Основні засоби масової інформації, особливо в США, неохоче привертають увагу до його новаторських висновків. Сам Абі часто уникає уваги, вважаючи, що його робота говорить сама за себе.

У своїй рідній країні Данії його назвали п’ятою найважливішою людиною в країні за даними міністерства закордонних справ, коли мова йде про вплив на боротьбу з глобальною бідністю.

 Дивлячись на дослідження Абі, можна легко дійти висновку, що він “за вакцини”.

Проте Аабі та його робота живе за межами будь-яких поляризаційних етикеток. Сіра зона, яка не повинна існувати згідно органів охорони здоров’я та виробників вакцин. Сіра зона, в яку мало дослідників мають сміливість заходити. Місцевість, що її колись називали справжньою наукою та дослідженнями.

Абі працював в одному з найбільших датських дослідницьких центрів у галузі охорони здоров’я, що називається Staten Serum Institut. У 1978 році Абі засновав Bandim Health Project (BHP) систему охорони здоров’я та демографічного спостереження в Гвінеї-Бісау в Західній Африці. У той час дитяча смертність в Гвінеї-Бісау була дуже високою. Недоїдання вважалося головною причиною, і тому було розпочато дослідження, щоб визначити, чому діти страждають на недостатнє харчування.

У Гвінеї-Бісау не проводилася програм вакцинації, доки BHP, під керівництвом Абі, не розпочав свою роботу в 1981 році. Пізніше в 1986 році була запроваджена повномасштабна національна програма з підтримкою ЮНІСЕФ, яка все ще триває сьогодні.

За словами Абі, саме в 1989 році він і його дослідницька група зробили “одну з найцікавіших речей які [вони] зробили”. В 1989 році Всесвітня організація охорони здоров’я запропонувала нову вакцину проти кору для використання в кампаніях вакцинації в Гвінеї-Бісау та Сенегалі . Абі та його команда показали, що нова вакцина була пов’язана з двократним ростом смертності серед жінок. Абі оцінив, що якщо б загальна вакцинація була реалізована, як це було заплановано, це коштувало би, як мінімум, півмільйона додаткових жіночих смертей в Африці.

Перескочимо до 2017 року, коли Абі опублікував дослідження катастрофічної дії вакцини проти дифтерії-правця-коклюша (АКДП). Дослідження з Гвінеї-Бісау вЗахідній Африці показало, що загальна дитяча смертність в усіх випадках зрослабільш ніж удвічі після запровадження вакцинації з DTP. Крім того, дослідженняпоказало, що діти, які були вакциновані вакциною АКДП, у 10 разів частішевмирають протягом перших шести місяців життя, ніж діти, що не буливакцинованими. Міжнародне наукове співтовариство мовчить. Більш тривожним є те,що ЮНІСЕФ не вдалося публічно визнати дослідження чи змінити свої програмивакцинації в світлі нової інформації.

Наприкінці 2017 року американська громадська організація ICANнаправила в ЮНІСЕФ та 150 представництвам слаборозвинених країн (з Україноювключно – Перекл.) лист – юридичне повідомлення. У листі вимагалося, щоб ЮНІСЕФприпинив розповсюдження вакцини АКДП або принаймні підтвердило, що батьківдітей, які отримують цю вакцину, повідомляють про результати досліджень доктораАбі. Також там повідомлялось про «намір вжити належні юридичні дії». Після двохмісяців тиші ЮНІСЕФ відповів на повідомлення відпискою, повністю ігноруючидослідження Абі і відмовляючись зупинити свої кампанії АКДП-вакцинації.

Через місяць Абі пійшов далі, публікуючи ще одне дослідження “Докази збільшення смертності після введення вакцини від дифтерії-правця-коклюшадітям у віці 6-35 місяців в Гвінеї-Бісау: час задуматись”? Разом зсильнійшим формулюванням у назві [Час задуматись] Абі та його команда зробиливисновок про наступне:

“Незважаючи на   кращий харчовий статус і захист від трьохінфекцій, 6 – 35-місячні діти вакциновані АКДП, як правило, мали вищу смертність,ніж діти, які не отримали АКДП. Всі дослідження щодо впровадження АКДП виявили збільшення загальної смертності “.

ЮНІСЕФ мовчить, незважаючи на мейнстрімну наукову спільноту,активістів та правозахисні організації, які сьогодні одностайно висловлюютьсвою опозицію щодо кампаній вакцинації АКДП. З огляду на наявність науковихдоказів, що свідчать про наслідки в реальному часі та нездатність відповідатина юридичне повідомлення ICAN, ЮНІСЕФ перебуває в стадії монументальної юридичної,моральної, етичної та гуманітарної катастрофи на виду громадськості, оскількивони сліпо продовжують свої кампанії з вакцинації АКДП.

Оригінал

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s