101 млн дол компенсації за викликану КПК-щепленням дитячу енцефалопатію

101-million-vaccine-injury-settlement-min

Американська юридична фірма Maglio Christopher & Toale, що має офіси в Вашингтоні, Флодірі та Сієтлі та спеціалізується на юридичній допомозі постраждалим в доказуванні казуального зв’язку між вакцинацією та каліцтвами і смертями, в датованому 17 липня 2018 прес-релізі гордо повідомляє про свій новий абсолютний рекорд.
Після двох років юридично-медичних баталій бюрократи американських Департаментів юстиції та здоров’я здались та погодились виплатити батькам покаліченої КПК-вакцинацією дитини найбільшу за всю 30-ти річну історію існування в США Програми компенсації вакцинних ушкоджень сумму в 101 (сто один) мільйон доларів США.

За умовами підписаної посадовцями та батьками угоди 1 млн. доларів виплачується одразу на негайні медичні потреби, а решта суми буде виплачуватись щорічно і покривати необхідні тепер покаліченій дитині медичні сервіси та підтримку до кінця її життя.

Історію постраждалої наведено на сайті юристів:

“O.R. була однорічною здоровою дівчинкою, яка вже ходила і лазила.
13 лютого 2013 р. вона отримала вакцинацію від кору-паротиту-краснухи (КПК), гепатиту А, гемофільної інфекціі типу В, Превнар (пневмонія) та вітряної віспи.
В той же вечір мати помітила, що дитина стала дратівливою і гарячою.
Лікар, якому мама зателефонувала порадив дати Tylenol і Benadryl.
Лихоманка тривала кілька днів, а ввечері перед очікуваним візитом педіатра в дитини почались судороги.
Їй привезли в реанімацію.
В дитини зупинилось серце та дихання і її підключили до штучної вентиляції легенів.

Напади та зупинка серця залишили дитину з:

– важкою травмою головного мозоку,
– енцефалопатією,
– порушенням кортикального зору,
– тучною гіпотонією (низький тонус м’язів)
– нирковою недостатністю.

Після кількох місяців лікування в шпиталі, дитину нарешті, відправили додому.
Але її інвалідність тепер вимагає спеціалізованої медичної допомоги та нагляду цілодобово на все життя.”

Юристи наголошують, що в задовольненому позові щодо компенсації заявлялось про важкі побічні наслідки та результуюче каліцтво викликані саме КПК-щепленням.

Оригінал рішення “Вакцинного суду”, Угоду про суми компенсацій і навіть детальний графік виплат можна завантажити на сайті юристів за посиланням.

Нагадаю, що в США на практиці компенсується лише незначна частина реальних вакцинних смертей та каліцтв, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця малють фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованих юристів та експертів роками «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мають вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.

В Україні нічого подібного програмам компенсації важких вакцинних побічок, які діють в США, Японії, Великобританії тощо, не існує і не планується.

Замість компенсацій батьками вбитих/покалічених щепленнями українських дітей, якщо вони будуть дуже наполягати, видадуть довідку за підписом Лапія чи його колег, що “смерть/каліцтво з вакцинацією не пов’язані” і просто “співпали по часу”.

https://www.mctlawyers.com/101-million-dollar-vaccine-injury-mmr/?fbclid=IwAR1B4i69yK5H0rzo3fgO4z2gDmx9EITYuizlj2uj4WJHzDDUlNYsC9DPvHU

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s