Лист Кеннеді щодо фальсифікацій під час Загального слухання справи з питань аутизму

Протягом 3-х днів починаючи з 12/10/2018 Robert F. Kennedy, Jr – автор епохальної судової перемоги над Monsanto – надсилає кожному з 7 383 обраних американських посадовців центральних та місцевих органів влади копію книги J.B. Handley “How to End the Autism Epidemic” (Як покінчити з епідемією аутизму).

Книгу буде супроводжувати ліст.

Наводжу скан-копію  та переклад українською одного з цих листів.

43715628_2433926849980789_9130235327443632128_n

12 жовтня 2018

Шановному Річарду Пену (Richard Pan)

Капітолій штату

Кімната 5114

1303 Десята вулиця

Сакраменто, Каліфорнія 95814-4900

 

Шановний Сенатору Пен,

Я закликаю вас прочитати вкладену книгу “Як покінчити з епідемією аутизму”. У ній наводиться повний і точний виклад того, як виробники вакцин та Центр контролю за захворюваннями співпрацювали між собою, щоб приховати епідемію аутизму, викликану введенням занадто великої кількості вакцин американським дітям, без урахування вразливої підгрупи дітей, що наражаються на серйозний ризик вакцинних реакцій.

Я хочу, щоб ви знали, що кілька тижнів тому я звернувся до Генерального інспектора Департаменту юстиції та обох комітетів Конгресу з питань судової юстиції з проханням розслідувати дії двох ключових юристів Департаменту юстиції в ході Загального слухання справи з питань аутизму (Omnibus Autism Proseedings – OAP) у “Вакцинному суді” у 2009 році. Систематичне шахрайство з боку цих двох посадовців призвело до того, що в результаті слухання ОАР було відмовлено в компенсаціях понад 5000 сімей, де в дітей розвинувся аутизм внаслідок вакцинації. Я надав Генеральному інспектору та конгресу докази того, що Департамент здоров’я та соціальних послуг та два посадовця Департаменту юстиції збрехали суду, сім’ям постраждалих та громадськості, щоб приховати той факт, що провідний експерт уряду повідомив їм, що вакцини насправді можуть викликати аутизм у деяких дітей. Для того, щоб приховати цю точку зору, Департамент юстиції поспішно звільнив свого експерта з процедури надання усних свідчень в ОАР. Але це був лише початок прикриття. Це складна історія, яка включає в себе навмисно вчинені шкідливі дії, і глава 6 доданої книги прекрасно висвітлює весь цикл таких подій.

З часу тієї поразки правосуддя аутизм було діагностовано приблизно у одного мільйона дітей. Зі слів батьків, значна кількість таких випадків були результатом вакцинних ушкоджень. Станом на 2015 рік річні витрати на аутизм було оцінено в розмірі 268 мільярдів доларів США, і прогнозується, що до 2025 року сума річних витрат досягне 1 трильйона доларів США. Тягар цих зростаючих витрат зараз лягає на сім’ї та на платників податків за рахунок витрат місцевих шкільних округів, штатів та Медікейд (Державна програма медичної допомоги малозабезпеченим у США – прим. перекл.).

Виробники вакцин та Центр контролю за захворюваннями працювали пліч-о-пліч над створенням роздутого вакцинного графіка, який ніколи не перевірявся на реальні побічні ефекти. Кожен штат зараз стикається із необхідністю захмарних витрат на спеціальну освіту та значним збільшенням хронічних проблем зі здоров’ям у дітей. Я сподіваюсь, що ви негайно поділитесь цією інформацією з Генеральним прокурором вашого штату, щоб детальніше розібратися в цьому питанні. Ми можемо і повинні захищати здоров’я наших дітей. Будь ласка, без вагань звертайтеся за додатковою інформацією:
…@childrenshealthdefense.org

 

Щиро ваш,
Роберт Ф. Кеннеді Молодший

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s