Звернення щодо вакцинації до ВООЗ та Європарламенту громадських організацій Європи, Америки та Австралії

10371725_1002779203120752_2351493851240187338_n

21/09/2018 понад 70 наукових та медичних установ, організацій захисту прав пацієнтів та асоціацій жертв вакцинації оприлюднили відкрите звернення до ВООЗ, Європарламенту та європейських контролюючих органів.

Англомовний оригінал цього листа можна прочитати за посиланням на сайті однієї з організацій-підписантів, а мій український переклад нижче

 

До Всесвітньої організації охорони здоров’я та учасників наради Глобальної мережі лабораторій контролю якості вакцин (Рим, 25-27 вересня, 2018 р.).

Європейському парламенту, Європейському агентству ліків та Європейській дирекції з якості лікарських засобів

Шановні члени Всесвітньої організації охорони здоров’я!

Поширюючи наукові знання та об’єднуючи зусилля, спрямовані на поліпшення здоров’я, ваша організація поліпшила життя мільйонів людей, і ми вдячні за це. Забезпеченням кращого харчування, чистої води, покращенням гігієни та доступу до медичної допомоги, смертність та інфекційні хвороби були суттєво зменшені. Ваша надзвичайна комунікаційна кампанія, спрямована на виявлення випадків захворювання, контактів та їх ізоляцію, нарешті призвела до викорінення колись спустошливої ​​віспи. Ці великі досягнення і ці благородні цілі мають бути продовжені. Однак сьогодні ми стикаємося з новою епідемією: хронічних захворювань. У США один із двох дорослих має хронічне захворювання, а у кожного з чотирьох їх два або більше.

Ожиріння, астма, рак, імунні та аутоімунні захворювання, неврологічні розлади та порушення розвитку – це “хвороби способу життя”, що головним чином викликані або загострюються поганим харчуванням та токсичним навантаженням. Вакцини призначаються здоровим особам для запобігання цільових інфекцій, але їх довгостроковий вплив на імунну систему та їх потенційна роль у хронічних захворюваннях не оцінюються. Індивідуальний ризик поганих наслідків як для інфікування, так і для вакцинації широко варіюється, і масова вакцинація без належної диференціації на індивідуальному рівні призвела до травм, смертей та непередбачених наслідків. Нещодавно незалежні дослідники та лабораторії виявили, що багато вакцин забруднені ретровірусами і наночастинами. Високі рівні алюмінію, пов’язані з ад’ювантами вакцин, були виявлені в мозку дітей аутистиів та в людей, що страждають неврологічними розладами, такими як хвороба Альцгеймера.

На вашій попередній зустрічі ви виступали за зменшення незалежного тестування, вважаючи його «зайвим», з тим щоб прискорити постачання продуктів. Недавня адміністрація 250 000 дефектних вакцин у Китаї, трагедія оральної поліо-кампанії в Індії з понад 450 000 випадками паралічу та смерті, шкода, спричинена вакциною проти денге на Філіппінах, повідомлення з усього світу про хронічні болі та паралічі після введення вакцини проти ВПЛ показують, що безпека та ефективність вакцин трагічно не враховуються в цьому устремлінні до швидкого схвалення та легкої сертифікації.

Якщо необхідна розробка стандартів та обмін найкращою практикою серед контролюючих органів, тестування національними та незалежними лабораторіями повинно бути збережене, оскільки шахрайство та технічна небезпека від зберігання або транспортування все ще можуть виникнути, і упередженість або нові результати не будуть виявлені. Згідно з вашою доповіддю, «Було зазначено, що цілі мережі добре відповідають галузевій пропозиції щодо тестування на  ризиків та створення мережі». Але цей підхід, оснований на оцінці ризику, спрямований на зменшення вимог до випробувань для вакцин з «низьким ризиком», здається небезпечним заняттям.

Багато органів охорони здоров’я скаржаться на стурбованість вакцинами, але не в стані заспокоїти громадськість, надавши дані безпеки, що їх вимагають. У всьому світі мільйони людей підписали петиції з вимогами більшої безпеки, прозорості та незалежних досліджень, однак особи, що приймають рішення, обирають замість цього процедуру «прискореного затвредження» (вакцин).

 

Щоб відновити втрачену довіру, ми наполягаємо на тому, що перед тим, як видавати будь-які рекомендації чи дозволи,  ВСІ вакцини, попередньо відібрані або рекомендовані ВООЗ, мають проходити:

 • широкі клінічні випробування, проведені органами, незалежними від виробників
 • середньо та довгострокові дослідження ефективності та безпеки, а не “дні”
 • випробування на канцерогенні властивості
 • випробування проблем фертильності
 • випробування щодо вагітністі, спонтанних абортів та розвиваєтку плоду
 • мутагенні ефекти (зміни, викликані ДНК)
 • тести на вплив на неврологічну систему та розвиток мозку
 • реальне тестування з інертним плацебо, яке майже ніколи не виконується щодо вакцин

Ми також наполягаємо на тому, щоб ВООЗ проводила дослідження щодо:

 • Ад’ювантів та консервантів, таких як алюміній, ртуть, та їх біоаккумуляції
 • Інших використовуваних токсичних речовин, таких як полісорбат, Твін 80, формальдегід тощо
 • Безпека вакцин та вік вакцинації
 • Вплив повного календаря вакцинації на загальне здоров’я населення
 • Порівняння вакцинованих та невакцинованих популяцій щодо загального стану здоров’я
 • Вірусної передачі від людей, які нещодавно були вакциновані живими вірусними вакцинами, такими як кір, паротит, краснуха, вітряна віспа, грип чи пероральна вакцина проти поліомієліту.

Зокрема, ми просимо ретельно вивчити використання комбінованих вакцин та одночасне введення кількох вакцин. Дані з Індії показують, що кількість загиблих протягом трьох днів після вакцинації збільшилася вдвічі при використанні п’ятивалентної вакцини (5 в одному) порівняно з тривалентним АКДП-щепленням. Прогнозується, що ці зміни призведуть до 7020 – 8190 випадків дитячих смертей в Індії щороку. Схоже, що у фахових періодичних звітах безпеки шестивалентної вакцини Infanrix Polio, переданих EMA, виробник GSK видаляв ряд випадків смерті між звітами.

Стосовно вакцини проти кору-паротиту-краснухи та її зв’яззку з аутизмом, то єдиним посиланням в розділі «Аутизм» вашого веб-сайту є застаріла французька стаття, яка перекладає твердження преси, що були спростовані у рішенні Вищого суду Англії у 2012 році. У той час як Вільям Томпсон, експерт з CDC в 2014 році зізнався, що маніпулював даними ключового згаданого дослідження, жодні подальші розслідування досі не проводились. Враховуючи, що 1 на кожні 36 дітей в США має діагнозом розлад аутичного спектру, такі дослідження є абсолютним пріоритетом, а незалежні лабораторні дослідження і нові клінічні випробування тепер повинні замінити потік “непереконливих” статистичних даних.

Підтверджуючи цей пріоритет, Італійська парламентська комісія нещодавно повідомляла про численні смерті, аутоімунні захворювання та ракові захворювання у військовослужбовців після вакцинації та закликала до проведення нових досліджень та запобіжних заходів. Довгострокові наслідки вакцин не вивчені, а нещодавно переглянута класифікація “Небажаних подій після імунізації” не дозволяє точно звітувати про випадки смерті або про побічні ефекти, які раніше не були заявлені виробником. З тривожним зростанням хронічних захворювань, імунних, аутоімунних розладів та розладів розвитку в усьому світі, негайні відповідальні дії є обов’язковими.

У своїй нещодавній резолюції щодо вакцино-стурбованості Європейський парламент закликав до “прозорості та декларування конфліктів інтересів, включаючи дослідників, які працюють у Всесвітній організації охорони здоров’я та Європейському Агентстві з ліків “. Там пропонується, щоб “дослідники, що мають конфлікти інтересів, були виключені з оціночних груп”; далі “закликається до скасування конфіденційності розгляду панелі оцінки EMA”; пропонується “оприлюднити наукові та клінічні дані, які повідомляють висновки групи та анонімність яких гарантується заздалегідь”.

Однак він (Європарламент – перекл.) не спромігся поставити під сумнів упереджені доповіді.

Коли мова йде про затвердження або рекомендацію щодо нової вакцини, ми знаємо, що:

 • Перед-ліцензійні дослідження проводяться винятково виробниками, яких цікавить прибуток. Це однозначний конфлікт інтересів.
 • Перед-ліцензійні дослідження не дозволяють і не можуть охопити всі несприятливі події, які відбудуться в ситуаціях у реальному житті.
 • Рецензовані наукові журнали мають величезні конфлікти інтересів, а більшість досліджень є упередженими або хибними
 • Пост-маркетинговий нагляд у всіх країнах є надзвичайно неадекватним. Лише від 1 до 10% небажаних явищ повідомляється. У США обов’язкові щодворічні доповіді в Конгрес служб охорони здоров’я та соціальних служб про безпеку вакцин ніколи не були написані.

Фінансування вашої організації залежить від важливих приватних пожертвувань, таких як альянс GAVI, партнерство з банками та галузями. Сам факт, що ця сама зустріч фінансується приватним інвестором, Фондом Білла і Мелінди Гейтс, ставить багато запитань. З урахуванням цього внутрішнього конфлікту інтересів, абсолютно необхідно, щоб незалежні дослідники та експерти брали участь у затвердженні та рекомендаціях щодо вакцин та вакцинної політики. І якщо ВООЗ гарантує безпеку вакцини, що вона її попередньо кваліфікувала, вона також повинна взяти на себе відповідальність за несприятливі події після вакцинації.

Просування обов’язкової вакцинації для всього населення продуктами, які по суті покладаються на дані виробників щодо їх загальної безпеки та ефективності, є явним порушенням принципу обережності та фактично стає примусовим медичним експериментом.

Оскільки ризик вакцинації для здоров’я повністю покривається самими особами, ВООЗ повинна забезпечити мінімальність цього ризику та повноцінне дотримання принципу інформованої згоди.

З метою відновлення довіри громадськості до органів охорони здоров’я та поліпшення політики громадського здоров’я у всьому світі, ми вимагаємо дій та відповідей, які відповідають нашим вимогам.

Ми дякуємо шановним членам цієї асамблеї за їхню увагу і молимося, щоб вони відкрили свої серця та задумалися над нашим посланням.

Підписанти:

America

Robert Kennedy Jr., Children’s Health Defense, USA

James Lyons-Weiler, the Institute for Pure and Applied Knowledge, USA

Bernadette Pajer, Informed Choice Washington, USA

Vera Sharav, Alliance for Human Research Protection, USA

Brandy Vaughan, Learn the Risk, USA

Michelle Ford, Vaccine Injury Awareness League,USA

Norma Erikson, Sanevax, USA
Ashleigh Parchman, TN Medical Freedom Alliance

Georgia Coalition for Vaccine Choice – Sandi Marcus

Christina Favazza, Florida health action network

Laura June, Floridians for Medical Freedom

Laura Fisher Andersen, Health Choice CT

Vallie Osborne, Informed Choice-Emerald Coast Florida

Jennifer Black, South Carolina Health Coalition

Lucy Cole, California

Kristen Chevrier and Melissa Andersen, Your Health Freedom Utah

Alicia Marie, Minnesota Vaccine Freedom Coalition

Elizabeth Murphy, Tennesee Medical Freedom Alliance

Alison Fujito, Pennsylvania Coalition for Informed Consent

Robin Rebrik Stavola, Angela Lockhart, Tom Stavola Jr., Hope from Holly Inc.

Erica Dawson, Iowa Vaccine Awareness & Education Network

Patti Carroll, Vaccine Safety Council of Minnesota

Shanda Burke, Informed Choice Iowa

Sue Fischer Collins, New Jersey Coalition for Vaccine Choice

Tara Marie, Wisconsin Coalition for Informed Vaccination

Michelle Cotterman, Health Freedom Ohio

Jennifer Larson, The Canary Party

Mark F. Blaxill, Health Choice

Debby Lammam, Medical Freedom Nevada

Stacy Cayce, Oregonians for Medical Freedom

Stephanie Stock, Ohio Advocates for Medical Freedom

Karri Lewis, AWAKE California

Terry Roark, California Coalition for Vaccine Choice

MaryJo Perry, Mississippi Parents for Vaccine Rights

Jennifer Stella, Health Choice Vermont

Yvette Negron-Torres, Virginians for Medical Freedom

Angie Gallagher, Minnesota Vaccine Freedom Coalition

Denise Gonzalez Cosner, New Jersey Medical Freedom Advocates

Jessica Marie, Hawaii for Informed Consent

MacKenzie Strickland Fraser, Health Freedom Florida

Suzanne Waltman, Michigan for Vaccine Choice

Kristen Holland, Tennessee Coalition for Vaccine Choice

Wendy Silvers, Million Mamas Movement

Edda West for Vaccine Choice, Canada

Mariano Fernandez Bychowiec, Libertad Sanitaria Argentina

Felipe Gonzalez & Gloria Pizarro Elizalde, Libertad de Vacunacion, Chile

Sabrina Iglesias, Libertad Sanitaria Uruguay

Europe

Dr. Kris Gaublomme for the European Forum for Vaccine Vigilance

Aegis Osterreich, Austria

Impffrei, Austria

Dr. Kris Gaublomme, Preventie Vaccinatieschade, Belgium

Inititative Citoyenne, Belgique

Andrei Edrev for Alternative Energy, Bulgaria

Cijepljenje Pravo Izbora, Croatia

Dr. Ivana Delas for the Croatian Association of Parent Activists, Croatia

Rozalio, Czech Republic

Liga Lidskych Prav, Czech Republic

Vaccinations Forum, Denmark

Suomen Homeopatian Akatemia, Finland

Sophie Guillot for Agir pour le Libre Consentement Thérapeutique, France

Marie-Rose Cuisigniez, Association Liberté Information Santé, France

Michel de Lorgeril et Philippe Harvaux, Association Internationale pour une Médecine Scientifique Indépendante et Bienveillante, France

Carine Curtet, Association Ametist, France

Dr. Dominique Eraud, Coordination Nationale Médicale Santé Environnement, France

Sophie Guillot, Ensemble pour une Vaccination Libre, France

Marie Werbrègue, Info Vaccin France

Lucie Michel, Les Mamans Courage, France

Patrick Ledrappier, Libre Consentement Eclairé, France

Association Liberté Information Santé, France

Jean-Pierre Eudier, Ligue Nationale pour la Liberté de Vaccination, France

Cathy Gaches, Reseau des Victimes de la Vaccination

Libertas & Sanitas, Germany

Impfkritik, Germany

Artzen fur Individuelle Impfentscheidung, Germany

Impf-Info, Germany

Eltern fur Impfaufklarung, Germany

Nebancs Viragegyesulet, Hungary

Kotelezo Helyett Valaszthato, Hungary

Regret, Ireland

Irish Vaccination Awareness Group

Ader, Italy

Claudio Simion for Comilva, Italy

Ferdinando Donolato for Corvelva, Veneto, Italy

Colibri, Puglia, Italy

Comitatio Faenza, Italy

Genitori di Cervia per la Libera Scelta, Italy

Genitori del No Obbligo, Lombardia, Italy

Genitori del No Obbligo, Piemonte, Italy

Genitori per la Libera Scelta, Monza e Brianza, Italy

ClisVa, Toscana, Italy

E Pur Si Muove, Rimini, Italy

Gruppi Uniti, Italy

Il Sentiero di Nicola, Italy

Libero per Tutti, Forli, Italy

Dario Miedico e Emiliano Gioia, SiAmo, Italy

VacciPiano, Sicilia, Italy

Nepriklausomas Skiepu Informacijo Centras, Lithuania

Colette Welter, Aegis, Luxembourg

Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken, The Netherlands

Stichting Vaccinvrij, The Netherlands

Foreningen for Fritt Vaksinevalg, Norway

Justyna Socha, Piotr Jawornik Ogolnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Poland

Dragana Timotic, Inicijativa Nova, Citizen’s Initiative for Optional Vaccination, Serbia

Sloboda v Ockovani, Slovakia

Svood, Slovenia

Asociacion de Afectadas por la Vacuna del Papiloma, Spain

La Liga para la Libertad de Vacunacion, Spain

Sara Boo, NHF, Sweden

Netzwerk Impfentscheid, Switzerland

Infovaccins.ch, Switzerland

John Stone, Age of Autism, UK

Anna Watson, Arnica, UK

Freda Birrell, Association of HPV Vaccine Injured Daughters, UK

The Informed Parent, UK

Jabs, Justice, Awareness and Basic Support, UK

Joan Shenton, Immunity Resource Foundation, UK

Australia

Meryl Dorey, Australian Vaccination-Risk Network, Australia

Elisabeth Hart, Over-vaccination.net, Australia

References

1 « The Gobal Eradication of Polio » Final Report of the Global Commission for the Certification of Smallpox Eradication, Geneva, December 1979, the World Health Organization, 1980.

2 « About Chronic Disease », Centres for Disease Control and Prevention, 5 September 2018

3 J. Mikovits & K. Heckenlively « Plague », Skyhorse Publishing, 2014

4 S. Montanari, A. Gatti « New Control Investigations on Vaccines : Micro- and Nanocontamination », International Journal of Vaccines and Vaccination, Vol. 4 Issue 1, 23 Jan. 2017

5 C. Exley et al., « Aluminium in Brain Tissue in Autism », Journal of Trace elements in Medical Biology, March 2018, 46 :76-82

6 C. Exley, « Aluminium and Alzheimer’s Disease: The Science that Describes the Link. Elsevier Science », Amsterdam, The Netherlands. 2001. 441p

7 Report of the First General Meeting of the WHO-NCL Network for Biologicals, Noida, India, 31 Oct.-2 Nov.2017.

8 F. Murphy « China Vaccine Scandal : Investigations Begin into Faulty Rabies and DTaP shots » British Medical Journal, 25 Jul. 2018, 2018 ; 362 ;k3244

9 Rachana Dhiman , Sandeep C. Prakash, V. Sreenivas , Jacob Puliyel. Correlation between Non-Polio Acute Flaccid Paralysis Rates with Pulse Polio Frequency in India Int J Environ res Public Health 2018;15:1755

[1]0 P. Rana« Initial Philippines Probes Finds Causal Association Between Deaths and Sanofi Dengue Vaccine », Wall Street Journal, 2 Feb. 2018[1]1 P. Goetzsche et al. « Complaint filed to EMA over Maladministration Related to the Safety of the HPV Vaccine », Nordic Cochrane

12 R. Gherardi « Toxic Story », Actes Sud, Oct. 2016

[1]3 Report of the First General Meeting of the WHO-NCL Network for Biologicals, Noida, India, 31 Oct.-2 Nov.2017, p. 6, section 3.4[1]4 J. Puliyel, Jaspreet Kaur, Ashish Puliyel, Visnubhatla Sreenivas « Deaths Reported after Pentavalent Vaccine Compared with Death Reported after Diphtheria‑Tetanus‑Pertussis Vaccine: An Exploratory Analysis. » Med J DY Patil Vidyapeeth 2018;11:99-105.[1]5 J. Puliyel, SathyamalaC. « Infanrix hexa and sudden death: a review of the periodic safety update reports submitted to the European Medicines Agency », Indian Journal of Medical Ethics 2018 Jan-Mar;3(1):43-47[1]6 High Court Decision of 7 March 2012, between Prof. John Walker-Smith and the General Medical Council, EWHC 503, Case n° CO/7039/2010[1]7 V. Sharav « L’Affaire Wakefield : Shades of Dreyfus and BMJ’s Descent Into Tabloid Science », Alliance for Human Research Protection, 2017[1]8 Documentary « Vaxxed : from Cover-Up to Catastrophy » April 2016.[1]9 B. ZAblotsky et al. « Estimated Prevalence of Children Diagnosed with Developmental Disabilities in the United States, 2014-2106 » NCHS Data Brief n°291, November 2017

20 “Parliamentary Commission of Inquiry into Cases of Death and Severe Illnesses Affecting Italian Personnel Assigned to Military Missions Abroad”, Acts of Parliament, XXII-bisn. 23-bis,Vol. I, II and III , Rapporteur G. P. Scanu, Approved 7 Feb. 2018

2[1] Puliyel J, Naik P  Revised World Health Organization (WHO)’s causality assessment of adverse events following immunization—a critique https://f1000research.com/articles/7-243/v2

22 « Vaccine Hesitancy and the drop of Vaccination Rates in Europe », resolution of the European Parliament, 19 April 2018. (2017/2951)

23 L. Jorgensen, P. Goetzsche, T. Jefferson «The Cochrane HPV vaccine review was incomplete and ignored important evidence of bias » BMJ evidence Based Medicine, July 27th 2018.

24 P. Goetzsche, « A moral governance crisis : the growing lack of democratic collaboration and scientific pluralism in Cochrane », open letter 14 Sep. 2018, Nordic Cochrane Centre

25 J. Ioannidis, « Why Most Published Research Findings are False », PLOS medicine, 30 Aug. 2005

26 M. Angell « The Truth about Pharmaceutical Companies.  How They Deceive Us and what to do About It », Random House, 2004

27 « Mandate for Safer Childhood Vaccines », Decision of the US District Court, Southern District New York, Between Informed Consent Action Network and the US Department of Health and Human Services

28 The Bill & Melinda Gates Foundation is one the 5 biggest investors in the world. In August 2018, it had 22,114 million $ in stocks according to gurufocus.com

1 thought on “Звернення щодо вакцинації до ВООЗ та Європарламенту громадських організацій Європи, Америки та Австралії”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s