Книжна полиця Амазону – місце тотального домінування скептичного ставлення до щеплень

Місце, де домінування скептичного ставлення до вакцин є абсолютним книжковий розділ Амазону.

Набираємо в пошуку “Vaccine” або обираємо в каталозі Books › Health, Fitness & Dieting › Vaccinations і швидко переконуємось, що на 1 провакцинну книгу припадає 5-10 вакцино-скептичних.

Деколи це очевидно з самої назви:
– “Вакцинна епідемія: Як корпоративна жадність, упереджена наука та державний примус ставлять під загрозу наші права людини, наше здоров’я та наших дітей”
– “Доказ шкоди: Ртуть в вакцинах та епідемія аутизму”
– “Вірус та вакцина: інфіковане щеплення, смертельний рак та недбалість уряду”
– “Вакцини: Переоцінка”
– “Вакцини в суді: Правда і наслідки примусової вакцинації”
– “Що Ваш лікар може не сказати Вам про дитячі щеплення”
– “Кожне щеплення завдає шкоду”..

Якщо назва є недостатньо красномовною, гуглимо прізвище автора:

– Neil Z. Miller – автор амазоновських бестселлерів “Огляд Міллєра критичних вакцинних досліджень: 400 важливих наукових публікацій зібраних для батьків та дослідників ” та “Щеплення: Чи дійсно вони безпечні та ефективні?” – американський вчений, що ніколи не приховував свого вкрай негативного ставлення до вакцин та вакцинації.

Хіт № 1 Амазону по темі щеплень “Вакцино-дружній план: Безпечний та ефективний підхід доктора Пола до імунізації та здоров’я від вагітності до підліткового віку”. Книга попри свою назву написана відомим своїм критичним ставленням до щеплень американським педіатром доктором Полом Томасом.
Він як і вищезгаданий Нейл Міллер брав участь в зйомках минулорічного документального серіалу «Vaccines Revealed», де крім іншого розповідав, про цей самий «вакцино-дружній план». Для частини своїх пацієнтів – батьків, що вже розуміють вакцинні ризики, але ще не готові повністю відмовитись від щеплень доктор Пол Томас склав альтернативний офіційному графік вакцинації, де загальна кількість щеплень є значно меншою, робляться вони в більш пізньому віці з довшими інтервалами між щепленнями і меншою кількістю «бустерів» (ревакцинацій). Прикладом, сумнозвісну КПК доктор Томас поставив в своєму графіку тільки після 3-х років, коли на його думку, знижуються ризики отримати в результаті регресивний аутизм. Значну частину щеплень лікар відкинув зовсім.

В згаданій документалці Пол Томас також розповідає про власний ретроспективний аналіз маленьких пацієнтів своєї практики. Він розділив їх на
– групу 1, що щеплялась за офіційним графіком,
– групу 2, що щеплялась за його «вакцинним планом»
– групу 3, що не робила жодних щеплень.
І порівняв ці групи за різними показниками здоров’я: хронічні хвороби, інфекції, важкі розлади, алергії тощо. Результат цілком передбачений. Нещеплені хворіють найменше найлегше і найшвидше. Щеплені за офіційним графіком (тобто по максимуму) мають найбільше проблем зі здоров’ям.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s