Алюміній в Мозкових Тканинах Аутистів

Chris Exley26 листопада 2017 р.
Journal of Trace Elements in Medicine and Biology.
До багатьох десятків наукових публікацій, що пов’язують аутизм з вакцинами та/або їх компонентами, додалось ще одне дуже важливе лабораторне дослідження групи британських вчених на чолі з найавторитетнішим світовим експертом з токсичності алюмінію професором Крістофером Екслі.
Дослідники з Keele University вперше в історії провели вимірювання рівню алюмінію в зразках тканин мозку, отриманих після аутопсії аутистів.
Результати показали «найвищий рівень алюмінію в тканинах мозку людини з будь-коли фіксованих», в 3-5 разів вищій за показники «неаутистів».
На початку публікації (1. Введення) є згадка про дитячі вакцини, що містять алюмінієвий ад’ювант та той факт, що їх (вакцин) «бурхливе використання має пряму кореляцію з ростом розповсюдженості Розладів Аутичного Спектру».
Там же додається, що «тваринні дослідження продовжують демонструвати зв’язок розладів аутичного спектра з алюмінієм та конкретно з алюмінієвим ад’юваном в людських щепленнях»
Для не дружніх з англійською надаю повний переклад короткого висновку (п. 5):
«Ми провели перше вимірювання алюмінію в тканинах мозку аутистів і показали, що вміст алюмінію є надзвичайно високим. Ми виявили алюміній в мозкових тканинах як поза клітинами так і всередині клітин. Останнє включає нейронні і не нейронні клітини. Присутність алюмінію в мозкових оболонках, судинній системі, сірій та білій речовинах є винятковим спостереженням і може означати наявність ролі алюмінію в етіології (причинах появи та розвитку ) аутизму».

Повний текст дослідження в PDF 

Aluminium in Brain Tissue in Autism

Посилання на дослідження на ScienceDirect

1 thought on “Алюміній в Мозкових Тканинах Аутистів”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s