Метри французької медицини застерігають від вакцинних ризиків

Pr Henri Joyeux & Pr Luc Montagnier

Париж, 7 листопада 2017 р.
Прес-конференція
1) лаурята Нобелівської премії з фізіології та медицини 2008 року за відкриття ретровірусу ВІЛ, що викликає СНІД, вірусолога професора Люка Монтаньє та
2) лаурята Міжнародної премії з кансерології 1986 року професора Анрі Жуає
Прес-конференція організована в зв’язку з агресивними спробами фарма-індустрії, що має огромний вплив на нового французького президента, запровадити у Франції 11 обов’зкових щеплень. 
На прес-конференції обидва мастадонти світової медицини закликають відмовитись від цієї небезпечної для здоров’я французів ініціативи, та говорять про:
– зв’язок вакцинного “перевантаження” дитячого організму з Синдромом раптової дитячої смерті,
– важку довгострокову шкоду здоров’ю, що її завдає вакцинний алюмінієвий ад’ювант (автоімунні реакції, Альцгеймер, розсіяний слероз, тощо),
– повну відсутність логіки в щепленні немовлят від гепатиту Б,
– небезпеку вакцинації від кору-свинки-краснухи та її зв’язок з аутизмом.
Дослівна цитата з виступу Люка Монтаньє: “Ми ризикуємо з вакцинами отруїти потрохи все населення, що має нас замінити, дітей, немовлят”
(“Nous risquons avec les vaccins d’empoisonner petit à petit toute la population qui va nous succéder, les enfants, les bébés”)

**На 29-й хвилині проф. Анрі Жуає розповідає дуже показову історію про дитину, що за численними повідомленнями європейських ЗМІ нещодавно вмерла в Швейцарії “від кору”. Професор додає кілька деталей, що їх ЗМІ чомусь переважно “забувають”. Дитина ця була хворою на лейкемію. Їй проводили хіміотерапію. Це є абсолютним протипоказником від вакцинації, але религійна віра батьків і лікарів в безпеку щеплень зіграла свою страшну справу і дитині вкололи вакцину від кору-свинки-краснухи, в результаті чого вона захворіра на кір і вмерла. Тобто жертву вакцинації фарма-пропаганда за допомогою добре “мотивованих” журналістів фактично перетворила на свій маркетинговий актив: “щепляйтесь, а то повмираєте як та швейцарська дівчинка.”

Повне двогодинне відео пресконференції на Youtube

Коротке резуме прес-конференції на Mediapart