Метри французької медицини застерігають від вакцинних ризиків

Pr Henri Joyeux & Pr Luc Montagnier

Париж, 7 листопада 2017 р.
Прес-конференція
1) лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини 2008 року за відкриття ретровірусу ВІЛ, що викликає СНІД, вірусолога професора Люка Монтаньє та
2) лауреата Міжнародної премії з канцерології 1986 року професора Анрі Жуає
Прес-конференція організована у зв’язку з агресивними спробами фарміндустрії, що має значний вплив на нового французького президента, запровадити у Франції 11 обов’язкових щеплень. 
На прес-конференції обидва мастодонти світової медицини закликають відмовитись від цієї небезпечної для здоров’я французів ініціативи, та говорять про:
– зв’язок вакцинного “перевантаження” дитячого організму з Синдромом раптової дитячої смерті,
– важку довгострокову шкоду здоров’ю, що її завдає вакцинний алюмінієвий ад’ювант (автоімунні реакції, Альцгеймер, розсіяний склероз, тощо),
– повну відсутність логіки в щепленні немовлят від гепатиту Б,
– небезпеку вакцинації від кору, паротиту та краснухи (КПК) та зв’язок цієї вакцини з аутизмом.
Дослівна цитата з виступу Люка Монтаньє: “Ми ризикуємо з вакцинами отруїти потрохи все населення, що має нас замінити, дітей, немовлят”
(“Nous risquons avec les vaccins d’empoisonner petit à petit toute la population qui va nous succéder, les enfants, les bébés”)

**На 29-й хвилині проф. Анрі Жуає розповідає дуже показову історію про дитину, що за численними повідомленнями європейських ЗМІ нещодавно вмерла в Швейцарії “від кору”. Професор додає кілька деталей, що їх ЗМІ чомусь переважно “забувають”. Дитина ця була хворою на лейкемію. Їй проводили хіміотерапію. Це є абсолютним протипоказом від вакцинації, але релігійна віра батьків і лікарів в безпеку щеплень зіграла свою страшну справу і дитині вкололи вакцину від кору, паротиту та краснухи (КПК). В результаті чого вона захворіла на кір і вмерла.

Жертву вакцинації фарма-пропаганда за допомогою добре “вмотивованих” журналістів фактично перетворила на свій маркетинговий актив: “щеплюйтесь, а то повмираєте як та швейцарська дівчинка.”

Повне двогодинне відео пресконференції на Youtube

Коротке резуме прес-конференції на Mediapart