Vaccines Revealed, США, 2017, 9 серій

Vaccines revealed

Vaccines Revealed, США, 2017, 9 серійний документальний фільм.

Весь перший епізод складається з трьох інтерв’ю.
– Спочатку Dr. Andrew Wakefield розповідає про власний досвід лікування і дослідження аутизму, стрімке розповсюдження епідемій аутизму, інших нейропаталогій та автоімунних захворювань, їх зв’язок з вакцинацією через віруси і токсини, та про помсту фарма-індустрії, що він зазнав через свої публікації.
Особисто мене найбільше зацікавили його слова про загальні недоліки сучасної медичної практики, як то звичку лікарів з порога призначати купу часто зовсім непотрібних аналізів, рентгенів, тощо і небажання слухати і чути пацієнтів. В результаті нас дуже часто лікують не тим і не від того. Це позитивно впливає на економічні показники клінік і фарми. Значно гірше – на наше здоров’я.
– Далі Gary Goldman Ph. D розповідає як працюючи в CDC (Центр контролю захворювань – урядова агенція США) він досліджував вплив вакцинації від вітрянки і з’ясував, що ця вакцинація одночасно зі зниженням захворювань вітрянкою помітно збільшує захворюваність на оперізувальний (поясуватий) лишай (shingles), що походить від того самого zoster вірусу, що і вітрянка. Важливо тут, що власне вітрянка є значно легшою, безпечнішою та дешевшою в лікуванні хворобою ніж оперізувальний лишай. Результати своїх досліджень Gary Goldman передав для публікації в CDC, але там опублікували тільки дані про дієвість вакцини проти вітрянки і повністю видалили дані про лишай. Коли пан Goldman вирішив опублікувати присвячені лишаю дослідження в європейському науковому журналі, то отримав від юридичного департаменту CDC заборону на підставі того, що дані є власністю організації, що замовила дослідження. Gary Goldman був змушений найняти за власні кошти спеціалізованого адвоката, звільнитись з CDC, і тільки після цього його дослідження були таки опубліковані в наукових виданнях.
– Останньою в цьому епізоді Dr. Toni Bark MD розповідає про неадекватне тестування вакцин, коли для контрольної (невакцинованої) групи замість плацебо використовують алюмінієвий ад’ювант або іншу вакцину, збільшуючи таким чином фактор ризику для цієї групи щоб знизити статистично значиму різницю між подальшим станом здоров’я в двох групах, про жахливі побічні дії вакцин від папілома-вірусу і явну неефективність вакцин від грипу. Ну і ще багато чого.
Решта серій теж побудовані на інтерв’ю з вченими, практикуючими лікарями, юристами та батьками покалічених вакцинами дітей. Загалом це сама довга і інформативна документальна стрічка, присвячена вакцинації.

Офіційний сайт фільму http://www.vaccinesrevealed.com/