Заява проти вакцинного примусу Vera Sharav

Звернення засновниці та президента Alliance for Human Research Protection (AHRP) – провідної американської громадської організації, що багато років займається захистом прав дослідників, волонтерів та невільних жертв медичних експериментів.

Англомовний оригінал тут https://bit.ly/3aQ6Cun

Українською переклала Yulia Horishna

Остерігайтеся медицини, що крокує пліч-о-пліч з урядом –
особисті роздуми

Все написане нижче – це мої особисті роздуми щодо серйозної загрози, яку становлять диктовані урядом графіки обов’язкової вакцинації дітей. Свої міркування я надаю на прохання президента організації Network Impfentscheid Deutschland (Мережа за можливість вибору щодо вакцинації у Німеччині) з нагоди їхнього протесту проти примусової вакцинації в Берліні 14 вересня 2019 року.

Будучи дитиною, яка пережила Голокост, я отримала урок, який назавжди закарбувався в пам’яті – урок про природу зла. Мені було три з половиною роки, коли нашу сім’ю змусили зірватись з місця і залишити свій дім у Румунії. Нас загнали до концтабору, де помер мій батько. Мій досвід у дитинстві дав мені вміння відчувати загрозу, що виникає через накази уряду, які відбирають у батьків право захищати своїх дітей. Захист своєї дитини – це не лише одне з батьківських прав людини, це її первинний інстинкт.

Моя точка зору сформована саме під впливом тих болісних особистих спогадів, збережених історичних свідчень та величезної кількості прикладів з особистого досвіду людей.
Мене, перш за все, хвилює становище дітей. Мені легко зрозуміти, якої травми зазнають діти, коли їх насильно розлучають з батьками, бо свого часу я сама була такою дитиною.

Першими медичними жертвами Голокосту були діти. Це були німецькі діти з фізичними чи розумовими вадами. Лікарі оголосили їх “непридатними” до життя.
Цих дітей забирали з їхніх сімей у медичні заклади. Батькам казали, що діти отримають “спеціальне лікування”. Цих батьків обманули.
Лікарі в білих халатах відбирали дітей для жахливих експериментів, таких як калібровані голодування та вбивства смертельними ін’єкціями або за допомогою речовини Zyklon B – отруйного газу, який згодом використовувався у газових камерах.
Батькам цих дітей видавали підписані лікарями фальшиві свідоцтва про смерть, у яких зазначалось, що діти померли з природних причин.

Унікальність Голокосту полягає в тому, що на кожному етапі вбивчого процесу лікарі та медичні установи надавали своє схвалення та показову легітимність масовим вбивствам мільйонів цивільних осіб.
Лікарі в білих халатах обирали, кого відправити на рабську працю, кого віддати на медичні експерименти, а кого відразу вбити.

Основний урок, який слід засвоїти, – це розуміння того, що медицина може перетворитись на зброю, коли лікарі об’єднують свої сили з урядом і відхиляються від свого особистого та професійно-етичного обов’язку, засвідченого у Клятві Гіппократа: “По-перше, не нашкодь”.

В результаті судових слухань у Нюрнберзі суддями було укладено основоположний юридичний кодекс медичної етики, так званий Нюрнберзький кодекс (1947). Його перший принцип є однозначним: “добровільна, усвідомлена згода людини-суб’єкта дослідження є абсолютно необхідною”.
На середину 50-х років фармацевтична промисловість вже стала глобальним бізнесом, єдиною метою якого було отримання прибутку, без огляду на шкоду, заподіяну неякісним лікарським препаратом чи вакциною. Прекрасним прикладом цієї культури жадібності є безвідповідальний злочинний продаж препарату Талідомід (Thalidomide) вагітним жінкам.
Масштаби катастрофічної шкоди, заподіяної виробником цього препарату, Chemie Grünenthal (німецька фармацевтична компанія – прим.перекл.), були приголомшливими: 100 000 дітей народилися або мертвими, або із сильними деформаціями. Ті, хто вижив, були приреченими на довічні страждання. Майже 50 років компанія-виробник заперечувала свою провину – маючи захист уряду Німеччини, постраждалим було відмовлено у компенсаціях.

Талідомід уособлює собою аморальну, безжальну культуру, яка продовжує визначати фармацевтичну галузь, методи маркетингу якої порівнюють із синдикатами з організованої злочинності [1], які перекрутили ідеали медицини. І справді, на думку американської громадськості, “Велика Фарма” зараз посідає найнижчу сходинку в рейтингу усіх галузей промисловості. [2]

Так чому ж фармацевтична промисловість є настільки потужною?
Відповідь – це змова медичних закладів, уряду та “Великої Фарми”. Цей нечесний союз працює в тандемі, щоб сприяти широкому використанню нових лікарських засобів та вакцин, ігноруючи шкоду, заподіяну в пошуках прибутку. Коли виявляються ознаки серйозних ризиків заподіяння шкоди, ця тріада дотримується стратегії Грюненталя (фарм.компанія Chemie Grünenthal – прим.перекл.) заперечення та приховування доказів. У журналі Science повідомлялось, що в квітні 2017 року Центром з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) громадськості було закрито доступ до даних про пошкодження вакцинами. [4]

Крім того, батьків не інформують про короткострокову ефективність більшості вакцин. [5]
Чесність медицини та політики охорони здоров’я було поставлено під сумнів, так що ви не можете довіряти офіційним запевненням, що фармацевтична продукція, ліцензована урядом, є “безпечною та ефективною”.

Відповідних прикладів є багато:
– Опіоїдна криза, пов’язана із препаратом OxyContin, є результатом змови між компаніями Purdue, Johnson & Johnson (що є провідним постачальником сировини для опіоїдів), [6] лікарями та урядом. [7] Орієнтовна кількість спричинених опіоїдами смертей у США становить 50 000 [8] щороку.
– Застосування дитячої талькової присипки виробництва компанії Johnson & Johnson
пов’язують із раком яєчників, а вироблений цією ж компанією препарат Risperdal, що застосовується у психіатрії, викликає діабет.
– Компанія Merck в результаті агресивного маркетингу препарату Vioxx отримала від його продажів 2,55 млрд. доларів; кількість вбитих цим препаратом становить приблизно 38 000 людей. Агресивний маркетинг вакцини Gardasil проти ВПЛ виробництва компанії Merck, щорічно приносить цій компанії 3 мільярди доларів від продажів у США – цю вакцину пов’язують із виникненням тривалого виснажливого болю. [9] Завдяки спалаху кору в цьому році продажі вакцини MMR (КПК – кір, паротит, краснуха – прим.перекл.) виробництва Merck зросли на 58%. [10] Ці вакцини займають 3-тю та 4-ту сходинки в переліку товарів Merck з найвищими продажами.
– Вакцина проти свинячого грипу Pandemrix виробництва компанії GlaxoSmithKline спричинила 1300 випадків важкої нарколепсії (“сонної” хвороби) [11], застосування вакцини “Інфанрікс” виробництва GSK пов’язують із синдромом раптової смерті немовлят [12], а виготовлена компанією GSK вакцина Cervarix проти ВПЛ є причиною виникнення знесилюючої втоми та болісних проявів міалгії та артралгії. [13]
– Було показано, що вакцина Dengvaxia виробництва компанії Sanofi підвищує ризик летальності захворювання денге у дітей. [14]
– Компанії, що виробляють “дитячі” вакцини, визначені урядом як обов’язкові, захищені від судових позовів урядами США та Великобританії.

Я здригаюсь від думки про те, що медицина знову об’єдналась із урядом, відкидаючи основоположні етичні норми і підтримуючи примусову медичну політику, щоб знехтувати запереченнями батьків.
Лікарі стали державними виконавцями обов’язкових графіків вакцинації дітей, що порушують безсумнівне право людини на добровільну інформовану згоду на медичні втручання. Школи також є державними агентами-співучасниками, що спонукають до виконання вимог уряду. Це ніби страхітливе повернення до правління Штазі у Східній Німеччині.

Вакцини на законодавчому рівні визнані у США як “неминуче небезпечні” – саме тому в 1986 році у США було ухвалено Закон про спричинені вакцинами ушкодження, і тому законну можливість відмовитись від вакцинації з медичних причин, релігійних та морально-філософських переконань було передбачено урядами штатів. Чиновники від служб охорони здоров’я стверджують, що немає “статистично значущих” доказів шкоди, нехтуючи наявними доказами ризику для деяких дітей.
Єдиним захистом дитини проти серйозних ризиків ушкоджень від неминуче небезпечних вакцин є батьки, готові до боротьби.

Невакциновані або частково вакциновані діти, які не мають інфекційних захворювань, не становлять жодної загрози для інших, у тому числі для дітей з порушеннями імунної системи.

Такі захворювання як кір, паротит (свинка), кашлюк, вітрянка та грип трапляються як у вакцинованих, так і у невакцинованих дітей – тому що вакцини не є ані настільки ефективними, ані настільки безпечними, як стверджується. Насправді, кір не становить серйозної загрози для здоров’я населення, як не становлять загрози і нещеплені діти. Цей факт ретельно задокументовано доктором медицини Меріл Нас (Meryl Nass): [15]
“Немає жодних доказів того, що в останні роки невакциновані американські діти були причиною хоча б однієї смерті від кору, паротиту чи краснухи.
Попри те, скільки дюймів колонок у газетах, скільки годин телевізійних новин було присвячено залякуванню американської громадськості страшною загрозою кору? Страх кору був головною рушійною силою у кампаніях щодо скасування можливості відмови від вакцинації.”

Проте, ці вакцини несуть у собі серйозні ризики ушкоджень для багатьох дітей,
підтвердженням чого є записи в створеній урядом базі даних.

“За останні 30 років до створеної у США системи звітності щодо побічних дій вакцин VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) було внесено 89 000 записів про побічні реакції на вакцину від кору, серед яких нараховується близько 450 смертей.”
15
Теперішня істерія навколо кору підігрівається безперервним потоком пропаганди, що нагнітає страх, вдаючись до геббельсівського методу формування думки: для контролю над поширенням інформації та для формування єдиної догми будь-яка інформація протилежного змісту піддається цензурі. Засоби масової інформації (які більше не є чесними) цьому посприяли, поширюючи вигадані сценарії тяжких наслідків для здоров’я людей, спричинених невакцинованими дітьми. [16] Натомість ЗМІ не повідомляють ані про висновки наукових звітів, у яких підіймаються серйозні питання щодо безпечності вакцин, ані про масові протести.

Невакцинованих дітей стигматизують, їх цураються, не допускають до шкіл та громадських місць, немов прокажених. Їх батьків зневажають і поводяться з ними, як зі злочинцями; погрожуючи можливістю втрати батьківських прав.
У лютому 2019 року група озброєних бійців спецпризначення в Аризоні посеред ночі виламала двері до будинку. Вони заарештували батьків та забрали трьох невакцинованих малолітніх дітей.
Медичні заклади свідомо ігнорують тяжке становище тисяч реально існуючих дітей, які отримали незворотні неврологічні ушкодження після введення одночасно декількох вакцин, так наче діти, що постраждали від вакцинації, не мають жодного значення це просто “супутні втрати”
Лікарі загальної практики знаходяться під шаленим тиском, що змушує їх нехтувати цілком правомірним спротивом та стурбованістю батьків щодо безпеки. Чимало лікарів, які виступають проти прописаного урядом графіку вакцинації “за єдиним шаблоном”, піддаються залякуванням. Лікарі, які підписують документи про медичний відвід від щеплень, ризикують втратити медичну ліцензію  і це навіть у той час, коли кількість дітей, що отримали серйозні ушкодження після вакцинації, зростає.

Вчених, які в наукових колах підіймають питання про докази безпечності вакцини,
зневажають, критикують за “шарлатанство”; їх наукові дослідження відкидають як “псевдонауку”, і вони ризикують втратити свої викладацькі посади.
У Каліфорнії право на відмову від вакцинації з особистих та релігійних переконань було скасовано у 2015 році, залишився лише відвід за медичними протипоказаннями. Протягом останніх чотирьох років добросовісні лікарі зазнавали сильного залякування. Доктор медицини Рон Кенеді (Ron Kennedy), лікар загальної практики із майже 50-річним стажем, подав до суду позов проти Каліфорнійської медичної ради, яка у своєму завзятті виявлення лікарів, що виписали медичний відвід від вакцинації, зверталась до шкіл, вимагаючи медичних записів дітей без жодної згоди їх батьків. [17] Це грубе порушення медичної таємниці; великий крок по “слизькій дорозі”.

2019 рік став роком, у якому питання було поставлено руба. Або ми зберігаємо вільний медичний вибір, або фармацевтично-державній коаліції вдасться змусити прийняти свою програму, заручившись підтримкою поліції.

У Каліфорнії було прийнято законопроект SB276, який позбавляє лікарів повноважень приймати медичні рішення на основі свого клінічного судження щодо дітей, які у них спостерігаються, зокрема щодо дітей, які потребують медичного відведення від вакцинації з метою уникнення ризику серйозних ушкоджень. Цей закон надає право Департаменту громадського здоров’я диктувати стандарти для медичного відведення, яких змушені дотримуватися лікарі.
Цей драконівський закон змушує лікарів вакцинувати дитину, навіть якщо вони мають підстави вважати, що це їй серйозно зашкодить. Дотримуючись законів штату, лікарі будуть порушувати свій моральний та професійний обов’язок “не нашкодити”. Щоб забезпечити дотримання цього закону, службовцям Департаменту громадського здоров’я Каліфорнії буде дозволено перевіряти затверджені лікарем медичні відведення, якщо їх було підписано більше п’яти на рік  не зважаючи ані на вразливість дітей ані на те, скільки всього дітей перебуває на обліку у цього лікаря. [18]
Державні чиновники моніторитимуть роботу лікарів у Каліфорнії приблизно так, як моніторять достроково звільнених в’язнів.

Закон про охорону здоров’я штату Нью-Йорк (1973) надав ліцензованим лікарям повноваження визначати та підтверджувати, яка вакцина може зашкодити дитині:
“Якщо будь-який лікар, що має ліцензію на ведення медичної практики у цьому штаті, засвідчить, що проведення такої імунізації може завдати шкоди здоров’ю дитини, вимоги цього розділу не застосовуються до тих пір, поки не буде встановлено, що ця імунізація більше не загрожує здоров’ю дитини”. [19]
Цьогоріч влітку штат Нью-Йорк фактично скасував можливість відмови від щеплень як із релігійних переконань, так і на основі медичних протипоказань, проігнорувавши дійсний Закон про охорону здоров’я від 1973 року.
13 червня 2019 року законну можливість відмови з релігійних переконань у Нью-Йорку було ліквідовано без єдиного публічного слухання чи публічного обговорення.
16 серпня Депертамент здоров’я видав “надзвичайні положення” [20], які негайно
вступили в дію згідно цих положень закон штату Нью-Йорк було визнано таким, що
“відповідає національним рекомендаціям та настановам щодо імунізації”. [21]
-Станом на 20 серпня 2019 року нові федеральні настанови [22] позбавляють майже ВСІХ можливостей свободи вибору як з боку лікарів, так і з боку батьків.
-Відповідно до цих нових федеральних настанов, медичне відведення може застосуватися лише щодо вакцини, яка спричинила у дитини анафілактичний шок майже смерть при введенні попередньої дози тієї ж вакцини.
Такі радикальні законодавчі дії штату Нью-Йорк виключають 26 000 невакцинованих дітей з обмеженими фізичними можливостями та здорових невакцинованих дітей віком від 2 місяців до 18 років з усіх державних та приватних садочків та шкіл. Дискримінаційне виключення невакцинованих дітей законодавчим та виконавчим процесом штату Нью-Йорк на справі стосується здебільшого дітей-інвалідів та дітей ортодоксальних євреїв, яких позбавили законного права на освіту.

Ця ситуація є моторошним нагадуванням про сумнозвісні Нюрнберзькі расові закони 1935 року, якими євреїв було позбавлено права на громадянство.
За даними Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC), відсоток
невакцинованих дітей збільшився вчетверо у порівнянні з 2001 роком, хоча загальна кількість щеплених дітей залишається високою. Повністю невакцинованими є понад 100 000 американських дітей віком до 3 років. Дітей, яким було зроблено лише деякі щеплення, мільйонами більше. [23]

Очевидно, що ці невакциновані та частково вакциновані діти не становлять ніякої загрози для інших; оскільки не було жодних серйозних небезпечних для життя спалахів будь-якого з дитячих інфекційних захворювань. Те, про що лобісти вакцинації вам не говорять, це обґрунтовані доказами факти, такі як висновки Групи вакцинних досліджень клініки Майо на чолі з доктором Грегорі Поландом (Gregory Poland), головою Комітету з оцінки безпеки компанії Merck, який водночас є консультантом найбільших виробників вакцин:
-Висновки клініки Майо підтверджують, що розроблений урядом графік вакцинації “за єдиним шаблоном” суперечить діям в інтересах дітей. Реакція антитіл людини на вакцину від кору дуже індивідуальна. Стать, раса та спадковість впливають на реакцію на вакцини, і побічні реакції у дівчаток сильніші, ніж у хлопчиків. [24]

Проблема провалу вакцинації: спалахи кору є наслідком як недостатнього охоплення вакцинацією, так і недієвістю вакцини [25].

Провал із ефективністю вакцини є причиною спалахів паротиту та кашлюку: понад 80% випадків кашлюку діагностовано у повністю вакцинованих дітей.

Вакцини, що містять живі віруси (такі як КПК, вакцина від вітрянки та пероральн
вакцина від поліомієліту), можуть інфікувати, нашкодити, а у рідкісних випадках навіть вбити, особливо якщо у дитини є недіагностований імунодефіцит.

Широко обговорюваний спалах кору в Діснейленді стався у нещодавно щеплених дітей: у 73-х випадках було виявлено вакцинний штам кору [26], а не дикий кір.

Фармацевтичні компанії домовляються з урядовцями штатів щодо розширення
своїх законодавчих перемог у США.
Вони використовують засоби масової інформації, керівництво політичних партій та
професійні організації, які отримали вигоду від щедрих заохочень з боку цієї індустрії [27], щоб мати підтримку примусової вакцинації. Батьки, які чинять опір,  це ті, хто дізнався про докази шкоди та реальність “неминуче небезпечних” вакцин. Хтось із цих батьків став свідком трагедії, яка спіткала дитину сусіда після щеплення одночасно кількома вакцинами.

В даний момент ми стоїмо на роздоріжжі історії:
Урядовці, які втратили довіру громадськості, ініціюють заходи, які мають на меті позбавити нас свободи вибору, водночас змушуючи нас мовчати.

На відміну від будь-якого іншого споживчого продукту, ми не можемо критикувати вакцини, виробники яких не несуть відповідальності перед споживачами. Ми також не можемо критикувати жодну із зацікавлених сторін, які отримують величезний прибуток від цих продуктів, будучи у змові.
Нас позбавляють морального права відмовитися піддавати своїх дітей ризику заподіяння шкоди, який притаманний “неминуче небезпечним” вакцинам
Це створює передумови для запуску виробництва сотень додаткових вакцин. І вони, без сумніву, також стануть обов’язковими для наших дітей.

Вакцинна індустрія розгорнула масову пропагандистську кампанію, поширюючи
неправдиві новини та редакційні публікації в засобах масової інформації та в авторитетних виданнях.

У січні 2019 року розгорнута стаття під заголовком: “Як щепити наперекір антивакцинаторам” [28], підписана редакцією New York Times, не лише вкотре повторила породжену вакцинною галуззю пропаганду, а також закликала державних і федеральних чиновників розпочати “агресивну та цілеспрямовану кампанію соціальних медіа” з нагляду, щоб “моніторити антивакцинаторські сайти” заради перемоги над “ворогом”.

У березні Конгресмен США Адам Шиф (Adam Schiff) написав серію листів, у яких закликав керівників компаній Amazon, Facebook та Google застосувати цензуру та видалити вміст, що викликає сумніви щодо безпечності вакцин. [29] Їх приклад наслідували інші гіганти соціальних медіа та Інтернету, зокрема YouTube, GoFundMe, Twitter, Instagram, Wikipedia, Pinterest, Etsy та MailChimp.
Крім того, у 2019 році новинні сайти, такі як Huffington Post, видалили зі своїх сторінок десятки статей, які стосувалися питання безпечності вакцин, зокрема статтю, в якій обговорювалась знакова судова справа, в якій уряд США визнав, що у маленької дівчинки на ім’я Ханна Полінг після вакцинації розвинулись “ознаки розладів аутичного спектру”. Цю статтю було опубліковано шість років тому. [30]

Зрозуміло, що ці фінансовані вакцинною індустрією про-вакцинні співробітники уряду, засобів масової інформації та наукових установ не можуть протистояти відкритим публічним дискусіям щодо доказів, які підтверджують існування проблеми навколо безпечності графіку вакцинації дітей. Вони не вступають у публічні дискусії, оскільки їхня наука є сфальшованою, вона не може протистояти незалежному контролю. Тож вони чіпляються за вирвані з контексту категоричні висловлювання, які однак не переконають тих батьків, які вивчили це питання та дізнались про ризики. Поінформовані батьки не знехтують дітьми, яких потрібно захистити від безжальної боротьби вакцинної індустрії за збереження високих прибутків.

Заплутавшись у павутині обману, причетні до виробництва вакцин сторони вдаються до силової поліцейської тактики, щоб змусити раз і назавжди замовкнути тих, хто їм кидає виклик.
В глобальному сенсі під питанням опинились як свобода вибору, так і свобода
слова, а це дуже небезпечне поєднання.

Як і в 1935 році, підтримана державою цензура і нещодавні постанови уряду, які
нівелюють основні батьківські права та професійне судження медиків, не змогли спонукати до протестів ані представників офіційної медицини, ані науковців, які наче відгородились від реальності у своїх “вежах зі слонової кістки”, ані контрольовані корпораціями ЗМІ. Натомість ці потужні установи захищають свої фінансові інтереси у вакцинному бізнесі.
Маленькі діти та їхні батьки зазнають приниження та ізоляції від суспільства як
“переносники хвороб”. “Переносники хвороб” це частина пропаганди, яку нацисти
використовували проти єврейського народу.

У квітні 2019 року в Нью-Йорку було видано термінове розпорядження, яке безпосередньо стосувалось чотирьох районів Брукліну, жителями яких є переважно євреї.
Всім жителям-євреям віком старше 6 місяців було наказано зробити щеплення протягом 48 годин. Кожен, хто не дотримався наказу, мав сплатити штраф у розмірі 1000 доларів.
Невже нас історія так нічому й не навчила?

Посилання:
[1] Deadly Medicines and Organized Crime (2013), Peter Gøtzsche; The Truth About Drug Companies: How They Deceive Us and Wat Do About It (2005), Marcia Angell,
[2] Big Pharma Sinks to the Bottom of U.S. Industry Rankings, Gallup Poll. September 3, 2019
[3] 27 Years Pharma Industry Criminal & Civil Penalties, Public Citizen, 2018
[4] A US government website for collecting reports of side effects associated with vaccines is broken. Why has no one noticed? PETER DOSHI, SCIENCE, May 23, 2017
[5] Waning immunity of vaccines is such a significant problem that the National Institute of Allergy and Infectious Diseases sponsored a workshop in 2016. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28490424
[6] Johnson & Johnson’s Brand Falters Over Its Role in the Opioid Crisis, The New York Times, Aug 27, 2019
[7] US Opioid Prescribing: The Federal Government Advisers With Recent Ties To Big Pharma, Tim Schwab,BMJ (British Medical Journal), August 22, 2019
[8] Hedegaard H, Miniño A, Warner M. Drug overdose deaths in the United States, 1999-2017: data brief US Centers for Disease Control. Nov 2018. https://www.cdc.gov/nchs/products/databriefs/db329.htm
[9] The HPV Vaccine On Trial: Seeking Justice for A Generation Betrayed, Mary Holland, Kim Mack Rosenberg, Eileen Lorio, 2018; Discrepancies In The Evaluation Of The Safety Of The Human Papillomavirus Vaccine, Memórias Do Instituto Oswaldo Cruz, 2018
[10] Merck Announces Second-Quarter 2019 Financial Results, Merck Press Release, July 30, 2019
[11] Why A Pandemic Flu Shot Caused Narcolepsy . SCIENCE, By Gretchen Vogel Jul. 1, 2015
[12] Infanrix Hexa and Sudden Death: A Review of the Periodic Safety Update. Confidential Report by GlaxoSmtihKline submitted to the European Medicines Agency, 2011. Data Analysis by Jacob Puliyel, MD and C. Sathyamala. Abstract at: https://ahrp.org/gsk-infanrix-hexa-sudden-death-a-review-of-the-safety-update-
reports-submitted-to-ema/

[13] The most common general adverse events in ≥ 20% of the subjects are fatigue, headache, myalgia,
gastrointestinal symptoms, and arthralgia. In 93% of affected young women the disabling symptoms
continue for more than four years. See, Discrepancies In The Evaluation Of The Safety Of The Human
Papillomavirus Vaccine, Memórias Do Instituto Oswaldo Cruz, 2018
[14] Dengue Vaccine Fiasco Leads To Criminal Charges For Researcher In The Philippines, SCIENCE, April, 2019
[15] See, BMJ (British Medical Journal) January 2019 https://www.bmj.com/content/364/bmj.l312/rr-0
[16] How to Inoculate Against Anti-Vaxxers, Editorial Board, New York Times, Jan. 19, 2019
[17] California Medical Doctor Sues Medical Board Over Intimidating Doctors Who Write Vaccine Medical
Exemptions, 2019
[18] California Vaccine Bill Exemption Rules Agreed To By Newsom And Lawmakers, Melody Gutierrez, The Los
Angeles Times, Sept. 6, 2019
[19] NYS Public Health Law Title VI Section 2164 defines: immunization against poliomyelitis, mumps,
measles, diphtheria, rubella, Haemophilus influenza type b (Hib), hepatitis B and varicella, Paragraph 8
[20]https://regs.health.ny.gov/sites/default/files/pdf/emergency_regulations/School%20Immunization%20Requirements
_0.pdf
[21] https://www.health.ny.gov/press/releases/2019/2019-08-16_vaccinations_emergency_regulations.htm
[22] Table 4-1 Contraindications Federal Vaccination Guidelines are determined by The Centers for Disease Control, Advisory Committee on Immunization Practices (as of August 20, 2019).
[23] How to Inoculate Against Anti-Vaxxers, The Editorial Board of The New York Times, Jan. 19, 2019
[24] A Large Population-Based Association Study Between HLA And KIR Genotypes And Measles Vaccine Antibody Responses, PLoS One, 2017
[25] The Re-Emergence of Measles in Developed Countries: Time to Develop the Next-Generation Measles Vaccines? Gregory A. Poland, MD, MACP, Editor-in-Chief, VACCINE and Robert M. Jacobson, MD, FAAP, Professor of Pediatrics, Vaccine, 2012; Adversomics: A New Paradigm For Vaccine Safety And Design, Jennifer A Whitaker, Inna G Ovsyannikova & Gregory A Poland, Expert Review of Vaccines. 2015
[26] Rapid Identification of Measles Virus Vaccine Genotype by Real-Time PCR, F. Roy et al. Journal of Clinical Microbiology, 2017
[27] American Medical Association Foundation, 2018 Impact Report.
[28] Given the Editorial’s uncharacteristic hard-sell marketing style, I strongly suspect that it was written by a major Public Relations firm at the behest of Big Pharma.
[29] Tech Giants are Cluluding to Silence All Independent Media… Investment Watch, July 2019
[30] Is Vaccine Safety Too Dangerous for Us to Discuss? Bretigne Shaffer, LewRockwell.com, September 3, 2019

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s