Як купити довідку про щеплення у Франції

25/02/2016 короткий фрагмент популярної французької програми журналістських розслідувань Complement d’enquete називається

“Фальшивий сертифікат про вакцинацію від справжнього лікаря”.

https://www.francetvinfo.fr/replay-magazine/france-2/complement-d-enquete/complement-d-enquete-de-faux-certificats-de-vaccination-delivres-par-de-vrais-medecins_1331011.html?fbclid=IwAR3ttUuR_N2TiijJBuwUIXAaHBAG_uBIJRwvLbp4G9yTzoETijusBd19MSc

Мова іде про те, з якою легкістю там (у Франції) можна отримати фіктивну довідку про щеплення.

Після недовгого пошуку в Інтернеті журналістка, що називається мамою, яка не хоче щепити дитину, але хоче мати у “медичній книжці” справжні штампи, знаходить КУПУ готових на це лікарів і записується до одного з них на прийом.

В кабінеті лікар відверто говорить, що значно кращим за вакцинацію він вважає метод гомеопрофілактики, пропонує відповідний препарат..
“а в книжечку ми запишемо Інфанрікс”.
І попереджає псевдо-маму, що тут треба обходитись без розголосу.

Далі прихована камера фіксує, як у “медичну книжку” проставляються відповідні печатки.

Штампи як і лікар цілком справжні, тож жодної можливості запідозрити, чи тим більш довести фіктивність (якщо сама мама не заявить) немає.

Від себе хочу додати, що розповсюджена в сучасній Україні уява про законослухняність громадян Заходу, є… трохи перебільшенням.

Після запровадження вакцинної об’язаловки в Італії ще у 2017-му перша ж перевірка виявила десятки фальшивих (тобто зовсім фальшивих, а не як в репортажі) довідок.

Після запровадження вакцинного примусу в Каліфорнії, кожен десятий новий школяр на початку 2016-го навчального року приніс в школу довідку про медвідвод. 
Справжню – від реального лікаря.
Як той, що в репортажі.

Вакцинна індустрія в безпеці та ефективності своєї отрути не може переконати на тільки значну кількість батьків, а й купу лікарів.
Розуміючи це, вона (індустрія) через некомпетентних та корумпованих бюрократів-посадовців протягує примус.
В результаті незгодні труїти своїх дітей батьки та критичні відносно вакцинації лікарі на корупцію медичної верхівки відповідають масовими фальсифікаціями внизу.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s