Вакцинний суд США: енцефаліт 23-річного морського піхотинця викликано вакцинацією

39970275_2099393746762244_8144501390543159296_n

17 сторінок дуже деталізованого рішення Суду Федеральних позовів (Вакцинний Суд США) на державному (.gov) сайті власне суду щодо американського морського піхотинця Джастіна Ґерхарда, який в результаті вакцинації став непрацездатним на 90% калікою з пошкодженням мозку.

https://bit.ly/2FjE5BQ

Вихованому в патріотичних традиціях офіцерської родини супер-здоровому 23-річному хлопцю в омріяній ним армії спочатку 21/01/2007 вкололи щеплення від гепатиту А і Б, а наступного дня 22/01/2007 додали КПК (кір-паротит-краснуха), менінгокок, правець-дифтерію та тривалентний грип.

Вже через три дні 25/01/2007 прямо в строю Джастін втратив притомність, піднялась температура, почались напади.
Хлопець почав втрачати орієнтацію при ходьбі.
В шпиталі, куди його відвезли Джастін не міг згадати навіть власної дати народження, або де він ходив в коледж.

Після купи аналізів, турне по лікарнях і консультацій в провідних американських спеціалістів в довгому переліку його “проблем здоров’я” серед інших були вказані:

– хронічна важка депресія,
– когнітивні розлади,
– болі в животі,
– ПОСТ-ВАКЦИНАЛЬНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ,
– тривожний розлад,
– поліурія,
– безсоння,
– провали або втрата пам’яті,
– синдром хронічної втоми

Вже на цьому етапі лікарями був задокументований “можливий зв’язок енцефалопатії з вакцинами КПК (кір-паротит-краснуха) або ПД (правець-дифтерія)”.

В результаті Джастіна відправили на подальше обслідування в спеціалізований Vaccine Healthcare Center, де провідний американський експерт з вакцинних ушкоджень Dr. Engler задокументував “гіпер-чутливу реакцію до мультивакцинації”.

19 жовтня 2007 року спеціально для обговорення випадку Джастіна була скликана мультидисциплінарна конференція за участі алерго-імунологів, психіатрів, нейропсихологів та інфекціоністів для обговорення варіантів лікування.

Про подальші медичні ходіння та процес доказування казуального зв’язку каліцтва хлопця з вакцинацією кому цікаво може самостійно дочитати в рішенні суду за посиланням. Там це все дуже детально розписано.

Саме цим рішенням Вакцинний суд США 29 серпня 2014 (тобто після 7 років митарств і доказування) остаточно постановив, що “енцефаліт та пов’язані захворювання” Джастіна спричинені вакцинацією, і таким чином він має отримати компенсаційну виплату в рамках чинної в США Національної програми компенсації пошкоджень здоров’я, спричинених вакцинацією (National Vaccine Injury Compensation Program (VICP).

Сума компенсації була встановлена окремим більш пізнім рішенням. З ним теж можна ознайомитись в оригіналі на сайті Суду за посиланням нижче.
Загальна сума компенсацій, що їх погодилась виплатити Джастіну американська держава склала трохи менше 2,5 млн дол, а саме: $2,345,712.09

https://bit.ly/2z42iq2

Нагадую, що попри нав’язливе бажання МОЗ України дедалі більше обколювати вакцинами всіх, хто не сховався, від немовлят до солдатів й пожежників, жодних програм компенсацій на кшталт американської, британської чи японської в нас не тільки не існує, а і не планується.

Думаю, що через аналогічно покаліченого вакцинами українського солдата ніхто ніяких мультидисциплінарних конференцій збирати не буде.
Його просто закриють в психушці, де згідно щедро розданим тим же МОЗ дозволам фармкомпанії будуть до кінця його недовгого життя тестувати на ньому без його відома і згоди свої нові “чудо-препарати”.

Репотаж американського телебачення про Джастіна (вийшов ще до остаточного рішення Вакцинного суду) https://youtu.be/CHa-jJ4kBN8

Стаття про Джастіна на сайті місцевих новин https://bit.ly/2DCdnTa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s