Листування ICAN та ЮНІСЕФ щодо щеплень з цільноклітинним кашлюковим компонентом

Листування між організацією ICAN (Informed Consent Action Network) та представниками відділу здоров’я у штаб-квартирі ЮНІСЕФ.

Копії оригінальних англомовних листів можна переглянути за посиланням (http://icandecide.org/government/), а підготовлений Yulia Horishna 

переклад українською – на доданих фото або в документах google (https://drive.google.com/open…).

Минулого року в грудні засновник ICAN Дел Бігтрі (Del Bigtree) надіслав до штаб-квартири ЮНІСЕФ лист (фото 1-3), у якому закликав керівництво звернути увагу на опубліковане ще 1 лютого 2017 року дослідження, у ході якого провідні експерти з вакцин на чолі з шанованим у всьому світі дослідником вакцин Петером Аабі (Peter Aaby) з’ясували, що “для дітей, яким було зроблено щеплення АКДП, ймовірність померти протягом перших шести місяців життя у 10 разів вища, ніж для дітей, які щеплені не були,” і було зроблено висновок, що “Усі доступні на даний момент докази вказують на те, що вакцина АКДП може дозволити іншим захворюванням вбити більше дітей, ніж врятувати від дифтерії, правцю чи кашлюку.”

Зважаючи на це, Дел Бігтрі закликав ЮНІСЕФ зупинити постачання цієї вакцини і попросив поінформувати його про прийняте рішення.

Відповіді на свій лист він чекав аж два місяці. І відповідь та (фото 4-5) була ні про що – переливання з пустого в порожнє про їхніх високваліфікованих експертів, регулярні перевірки безпечності вакцин, про звіт одного з консультативних комітетів, датований ще 2014 роком, який довго щось перевіряв, але однозначного висновку так і не зробив, і т.д. І жодного слова про те єдине нове, актуальне, ретельно розроблене дослідження 2017 року, про яке насправді йшлося.

У відповідь на таку відверту нісенітницю Дел Бігтрі надіслав іще одного листа (фото 6-12) – вже більш розгорнутого, детально пояснивши, чому ЮНІСЕФ не має морального права ігнорувати висновки Петера Аабі, нехтуючи здоров’ям і життям дітей та порушуючи основні права людини. Але поки що ЮНІСЕФ не відреагував ніяк. Вакцина АКДП, як і раніше, розходиться по світу, а Дитячий фонд ООН продовжує запевняти, що їх головна місія – добробут дітей, але в першу чергу, вочевидь дбають про збереження, своїх довготривалих стосунків з індустрією здоров’я і далекосяжних фінансових домовленостей.

Переконатись, що в Україну Юнісеф завозить щеплення від правцю-дифтерії-кашлюка тільки і виключно  з цільноклітинним кашлюковим компонентом можна на офіційному сайті Юнісеф за посиланням

https://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_29312.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s