Вплив вакцинації на мозок

X08891591

Науковий журнал “Мозок, поведінка та імунітет
6 травня 2018
публікація вчених Бірменгемського Університету (Великобританія)
Запалення низького рівня знижує здатність розпізнавати емоції – докази з вакцинної моделі запалення

Дослідження дуже важливе, але абстракт і в оригіналі, і в моєму максимально дослівному перекладі (див. нижче) настільки важко читається, що я хочу спочатку пояснити своїми словами, про що йде мова.

Вплив вакцинації на мозок ресепієнтів на сьогодні є загально відомим і визнаним не тільки науковцями, а й самими виробниками щеплень.
В цьому можна легко переконатись, якщо почитати інструкції.
Беремо, прикладом, активно популяризований сьогодні українським МОЗом шестивалентний бельгійський Інфанрикс Гекса:
https://tabletki.ua/…/%D0%98%D0%BD%D1%84%D0%B0%D0%BD%D1%8…/…

В розділі “Побічні реакції” ідемо в підрозділ “Порушення психіки” та читаємо:

Дуже часто: Дратівливість, безперервний крик, неспокій
Часто: Нервозність

Британські дослідники ескпериментом на людях (40 дорослих чоловіків віком +-25 років) довели, що запалення низького рівня, які викликає вакцинація, навіть якщо вони не супроводжуються підвищенням температури, нудотою чи зміною настрою, негативно впливають на здатність людини розпізнавати по очам та обліччю чужі емоції.
Часткову втрату цієї здатності британські дослідники асоціюють з важкою депресією, але чомусь уникають жодної згадки про аутизм – синдром, де ця здатність втрачається повністю.

Для мене, як і для батька хлопчика-аутиста з США, що навів мене на це дослідження, воно є черговим в переліку з понад 150 інших науковим доказів зв’язку масової вакцинації та епідемії нейророзладів загалом і аутизму зокрема.

https://www.sciencedirect.com/…/artic…/pii/S0889159118301776#!

Абстракт:

Здатність адекватно інтерпретувати психічний стан іншої людини є ключем до складної соціальної взаємодії людини. Останні дані показують, що ця здатність, яка вважається ключовою в “Теорії розуму” (ToM), ускладнюється запаленням. Проте існуючі супровідні емпіричні докази засновані на експериментах, які провокують не лише запалення, але й викликають дискомфорт та хворобу, що може також спричинити тимчасове соціальне погіршення. Тому (нами) було застосовано експериментальне маніпулювання запаленням, яке уникало цих ускладнень, ізолюючи ефекти запалення та соціальну взаємодію.

Сорок здорових чоловіків (середній вік = 25, SD = 5 років) брали участь у цьому подвійному сліпому плацебо-контрольованому пересічному дослідженні. Запалення викликали за допомогою вакцинації Salmonella Typhi (0,025мг; Typhim Vi, Sanofi Pasteur, UK); Застосування фізіологічного розчину використовували як контроль. Близько 6 годин 30 хв після ін’єкції у кожному стані, учасники пройшли тест “Читання розуму очима” (RMET), валідований для оцінки того, наскільки добре психічні стани інших можуть бути виявлені шляхом спостереження області очей на обличчі.

Системне запалення викликане вакцинацією, підвищило IL-6 до + 419% (p <.001), без лихоманки, симптомів захворювання (наприклад, нудота, запаморочення) або зміни настрою (всі пацієнти> .21). Важливо, що порівняно з плацебо, вакцинація значно зменшила точність РМЕТ (р <.05). Стимули RMET, вибрані на валентність (позитивний, негативний, нейтральний), не давали жодних доказів селективного впливу лікування.

Використовуючи процедуру індукції запалення, яка дозволяє уникнути одночасних захворювань або симптомів у подвійному сліпому проекті, дане дослідження забезпечує подальшу підтримку гіпотези про те, що активація імунітету ускладнює ToM. Цей негативний вплив може навести механіку зв’язку, що пояснює соціально-пізнавальні дефіцити в психопатологіях, які демонструють запалення низького ступеню, такі як важка депресія.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s