Christopher A. Shaw, професор Університету Британської Колумбії Ванкувер, Канада

Christopher A Shaw

Канадський професор Christopher A. Shaw свого листа в регулятивні органи США щодо підтримки тези зв’язку вакцин та аутизму направив через тиждень після того, як це зробили його більш титуловані колеги з Великобританії (Christopher Exley) та Франції (Romain K. Gherardi).

Надаю скан та повний переклад листа канадського вченого:

24 червня 2017

Департамент Здоров’я США
Національний Інститут Здоров’я
Адміністрація харчових продуктів та ліків
Центр по контролю за хворобами

Тема: Алюмінієві ад’юванти

Шановні директори,

Я пишу вам відносно алюмінієвих ад’ювантів в вакцинах. Це тема, над якою моя лабораторія інтенсивно працює і тому я відчуваю, що маю деякий досвід в цій галузі. Зокрема ми вивчали вплив алюмінієвих ад’ювантів в тваринних моделях нейрологічних захворювань з захворюваннями аутичного спектру включно. Наші релевантні дослідження на тему нейротоксичності алюмінію загалом та зокрема відносно ад’ювантів наведені нижче.
Ці дослідження та, більш широко, існуюча література щодо токсичності алюмінію веде майже незмінно до висновку, що алюміній в любій хімічній формі коли вводиться людям є завжди нейротоксичним. Більше того, я переконаний, що алюмінієві ад’юванти в вакцинах можуть сприяти нейрологічним захворюванням протягом людського життя. В дорослих ці ад’юванти можуть викликати macrophagic myofasciitis – хворобу з нейропаталогічними аспектами. Відносно дітей існує зростаюча кількість доказів, що алюмінієві ад’юванти можуть шкодити процесам розвитку в центральній нервовій системі і таким чином приводити до захворювань аутичного спектру в вразливих дітей.
Попри вказане, безпечність алюмінієвих ад’ювантів в вакцинах не вивчалась належним чином на людях, навіть при тому, що згідно рекомендованому вакцинному графіку, опублікованому Центром по Контролю за Хворобами (CDC), немовля до 6 місяців може отримати в ін’єкціях до 3,675 мікрограмів алюмінієвих ад’ювантів.
Враховуючи вказане вище, я вважаю, що заява CDC на їх сайті, що «вакцини не викликають аутизм» є цілковито безпідставною. Я лишаюсь переконаним, що потребується значно більше досліджень щодо ролі алюмінієвих ад’ювантів в вакцинах та нейрологічних захворюваннях з розладами аутичного спектру включно. Такі дослідження мають бути приорітетом для Національного Інституту Здоров’я та інших фінансуючих закладів.

З повагою,
Христофер а Шау, Ph.D
Професор,
Департамент офтальмології та візуальних наук
Університету Британської Колумбії
Ванкувер, Канада

До листа надається перелік з 14 наукових публікацій лабораторії професора Shaw в журналах «Токсікологія», «Імунотерапія», «Журналі неорганічної біохімії» та інших рецензуємих наукових виданнях.

Dr Christopher Shaw Letter to CDC

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s