Рішення “Вакцинного суду США”: 21-річну дівчину вбила вакцина від папіломавірусу

28576739_994809187341904_5633150656079951892_n

За посиланням на державному сайті повний текст рішення “Вакцинного суду” США (офіційна назва органу “Суд федеральних позовів”) по справі Christina Tarsell (на фото).

Дівчина не дожила до 22-ліття, бо разом з батьками повірила фарма-маркетологам, а також некомпетентним та корумпованим посадовцям і вирішила “захистити себе від раку шийки матки” вакциною від папіломавірусу.

Ця отрута тоді продавалась в США в вигляді тридозного курсу з інтервалами в кілька місяців.
Спочатку дівчина отримала серцеву аритмію, потім хронічну алергічну (чи то автоімунну) реакцію, а через два тижні після третьої дози – вмерла.

Dr. Reiber, що проводив аутопсію, не зміг встановити причину смерті, але заніс дані в VAERS (спеціальна статистична система фіксації вакцинних реакцій в США. В Україні нічого такого немає, і жодні “реформатори”/вакцинатори запроваджувати не планують).

В Вакцинний суд мати загиблої запросила експерта з імунології Yehuda Shoenfeld та кардіолога Michael Eldar.
Департамент Здоров’я протиставив їй своїх двох експертів: імунолога-епідеміолога Stanley M. Phillips та кардіолога Scott Yeager.
Всі чотири експерти дали свої висновки. Вони, а також мати та лікарі загиблої (педіатр, гінеколог, отоларинголог, терапевт, паталогоанатом) свідчили на слуханнях.

Першим рішенням “Вакцинний суд” 16/02/2016 відмовив матері загиблої, бо вирішив, що зв’язок між щепленням та серцевою аритмією “не доведений”.

Після апеляції та перегляду справи суд 25/09/2017 вирішив, що отримав від матері загиблої та її експертів “переважаючі докази логічної послідовності причин та наслідків, що пов’язують ПВЛ-вакцинацію з наступною аритмією”.

Тепер замість здорової молодої доньки мати отримає грошову компенсацію.

Кого цікавлять медичні деталі, пропоную самостійно почитати аргументи та контр-аргументи експертів обох сторін на 27 сторінках судового рішення за посиланням. З того що я зрозумів, дівчина через вакцину мала автоімунну реакцію, що спочатку (після 2-х доз) спровокувала серцеву аритмію, а потім (після третьої) – летальний серцевий напад.

Справа розглядалась з квітня 2010 до кінця вересня 2017. Тобто більше ніж 7 років.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s