Квітневий номер журналу “Vaccine” публікує свіже досліження по щепленням від грипу проведене вченими Колумбійського Університету США разом з Центром по контролю за захворюваннями (CDC).
В онлайні публікація доступна з 07/03/2018 за посиланням
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29525279
Метою дослідження було спростувати “misperception”, що щеплення від грипу викликають грип.
З 999 досліджених пацієнтів 68.8% були дітьми, 30.2% – дорослими. Половина кожної групи отримали щеплення.
Результати показали, що протягом перших 14 днів після вакцинації ризик захворіти на грип для щеплених і нещеплених був аналогічний.
Ризик захворіти на інши распіраторні інфекції для щеплених виявився помітно вищім (HR 1.65).
Після стратифації пацієнтів по віковим групам підвищений ризик інших распіраторних інфекцій для щеплених дорослих зник, а для щеплених дітей підріс до HR 1.71.
Таким чином самий свіжий номер галузевого наукового журналу “Вакцина” доводить до відома числених фанатів цього виду медичного втручання в здоровий організм, що щепляючи від грипу, вони:
а) ризики захворіти на грип для своїх дітей не змінюють зовсім ніяк,
б) шанси своїх дітей захворіти на інші распіраторні інфекцї вже протягом перших двох тижнів після “укольчика” вони збільшують майже в два рази.
Але якогось серйозного ефекту щодо попиту на неефективні, небезпечні і майже завжди ртуть-вмістимі щеплення від грипу ця публікація як і сотні інших скоріш за все не матимуть.
Бо прихильники вакцинації галузеві наукові журнали зазвичай не читають. Свої “знання” вони черпають переважно зі збірки анонімних агіток за назвою “Вікіпедія” та Ютюб-каналу для молодших школярів “Цікава наука”. А там з вакцинами завжди все Ок.