Затвердження нової американської вакцини від гепатиту Б

 

3-хвилинне відео,  як минулого тижня американський Консультативний комітет з імунізаційних практик (Advisory Committee on Immunization Practices (ACIP) приймав рішення з затвердження масового використання нової вакцини від гепатиту Б для дорослих з цілковито новим ад’юваном (посилювач дії).

На початку доповідача просять прокоментувати використання цієї вакцини з цим ад’ювантом разом з іншими вакцинами та іншими адювантами. Мається на увазі, які ризики несе їх кумулятивний ефект?

Відповідь: Ми не маємо таких даних.

Другий доповідач доповнює, що в передклінічних випробуваннях ця вакцина разом з іншими не тестувалась, і дає геніальну рекомендацію колоти різні вакцини в різні кінцівки.

Наступне запитання: Чи використовуються вакцини з різними ад’ювантами в Європі та на інших ринках?

Відповідь: Наскільки нам відомо, ні.

Далі всі одноголосно (100%) голосують «за» рекомендацію масового використання цього щеплення в США.

Вже після голосування один з присутніх  вирішує висловити свій  невеликий сумнів («slight reservation») щодо «сигналу по інфарктам міокарда» та щодо нового ад’юванту і закликає «уважно відслідковувати дані постмаркетингового нагляду».

Звучить питання «А буде в нас скоро цей апдейт з постмаркетингового нагляду?»

Відповідь: Є два види даних. Дані що потребують від людей, які будуть використовувати вакцину, заносити інформацію про побічні дії і дані які вимагає FDA.

Другий доповідач дода:  Я думаю, що по дослідженню з інфарктів міокарда повні дані будуть 31 травня 2020 року. Також буде дослідження по автоімунних захворюванням, герпісу і також реєстр по вагітностям.

Всім дякують.

Пізніше в інтерв’ю для програми HighWire with Del Bigtree 15/03/2018 (теж доступна на Ютюбі) лікар Dr. Tenpenny щодо «сигналу по міокарду» з посиланням на офіційні документи виробника та FDA пояснила, що в процесі клінічних випробувань цієї вакцини 19 добровольців мали інфаркт міокарда і 16 з них вмерли. Але виробник заявив, що з вакциною це не пов’язано і вони всі просто мали проблеми з серцем, про які не повідомили, коли записувались в тест-групу.

Там же прозвучала думка, що новий ад’ювант з таким божевільним поспіхом просовують на ринок саме тому, що шкода від самого розповсюдженого алюмінієвого ад’юванту стає занадто очевидною і широковідомою. Але проблема в тому, що масштаби шкоди від нового ад’юванту наразі ніхто навіть уявити не в стані. Це чистої води експеримент з непередбаченими наслідками.

Для тих хто в вакцинній темі недавно поясню, що американський Консультативний комітет з імунізаційних (ACIP) в світовій вакцинній ієрархії – це щось на кшалт Політбюро ЦК КПСС в Радянському Союзі. Саме звідти всі нові вакцинні віяння «спускаються» в ВОЗ і потім в вакцинні графіки і практики решти країн Світу за виключенням хіба що скандинавів та Японії, що нахабно вважають свій втричі нижчій за США рівень дитячої смертності достатнім приводом не слідувати американському вакцинному прикладу та рекомендаціям за підписом генерального директора ВОЗ, що раніше займав посаду Міністра здоров’я Ефіопії.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s