Вакцинні графіки всіх країн Євросоюзу

На сайті Європейського Центру по контролю за хворобами можна подивитись офіційні актуальні графіки всіх країн ЄС і переконатись, що в більшості західноєвропейських країн (Великобританія, Німетчина, Австрія, Данія, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Ірландія, Ісландія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Кіпр, Португалія, Іспанія) жодного обов’язкового щеплення (позначаються в графіках червоним) немає.

Вакцинна об’язаловка в Європі історично притаманна переважно державам східної Європи (Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Польща, Словакія, Словенія). Також одне умовно обов’язкове щеплення має Бельгія і чотири – Греція.

В минулому році обов’язкові щеплення з’явились в щойно перехворівшій на кір Італії, населення якої зустріло це “щастя” численними протестами (на фото одна з антивакцинних манифістацій в Римі в липні 2017).
Протести, на жаль, виявились менш дієвими ніж кір-істерія ЗМІ та фінансове здобрювання парламенту фарма-лобістами, але вони мали результатом серйозні зміни в законопроекті. Максимальний штраф за відмову зменьшився з 7 тис євро до 500 (не дуже як на мене дорога індульгенція, щоб не травити дитину ртутью, алюмінієм, формальдегідами тощо), а саму кількість обов’язково-щепляємих хвороб знизили з 12 до 10.

Ще ціквіші події у зв’язку зі збільшенням “умовно-обов’язкових” щеплень мали і продовжують мати місце в Франції, але про неє дргугим разом.

https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s