Сара Бріджис (Sarah Bridges, Ph.D.)

Сара Бріджис (Sarah Bridges, Ph.D.), що взяла участь у документальної стрічці Куплені (Bought), також опубліковала книгу “A Bad Reaction: A Memoir”, де після оповідання про власну трагедію торкнулась більш широких питань розповсюдженості вакцинних реакцій, корумпованості структур, що мали би забезпечити їх (вакцин) безпеку, численні конфлікти інтересів в цій галузі та немолжливость для батьків зробити свідомий вибір через загальний та тотальний брак інформації.

На фото обкладинка книги, а також: 20-ти річний син Сари Потер, сама Сара в кадрі з американського телебачання та Роберт Ф. Кенеді Джуніор (теж в кадрі з ТБ), чия боротьба з корупцією в відповідальних за вакцинацію американських агенціях (CDC, FDA) почалась саме з історї Сари Бріджис – друга родини Кенеді.

Коротка історія Сари:
Нейрпсихолог Сара Бріджис (Sarah Bridges, Ph.D.) розповідає історію вакцинного отруєння другого з її 4-х дітей – сина Портера. Він народився цілком здоровим, в 4 місяці отримав кілька щеплень і тієї ж ночі розбудив батьків жахливим криком. Дитина мала дуже високу температуру, голова та кінцівки хитались наче в ляльки. В госпіталі діагнозували grand mal seizures (напад типу епелептичного). Зараз Портетру 20 років. Він досі не вміє ходити і говорити. Носить підгузники і шолом, щоб запобігти самопошкодженню під час чергового нападу. Його офіційний діагноз – пошкодження мозоку вакциною від коклюшу, аутизм та розумова відсталість.
Процесс доказування вакцинного походження пошкоджень здоров’я Портера зайняв в його батьків – добре забезпечених людей з науковими ступенями – 7 років. Далі були довгі спори з приводу того, які саме підгузники, терапії тощо будуть компенсовані. Остаточно сума компенсації, що її Американська держава погодилась виплатити Сарі склала коло семи мільйонів доларів.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s