Пол Оффіт (Paul Offit)

Доктор Пол Оффіт (Paul Offit) в 1997 році отримав від фарма-корпорації Merk 350 000 доларовий грант на розробку вакцини від ротавірусу.
В 1998 він розробив і запатентував вакцину RotaTeq, а в 1999 разом будучи членом Консультаційного комітету по імунізаційним практикам – Advisory Committee on Immunization Practices (ACIP) проголосував за новий вакцинний графік США, куди була додана вакцина від ротавірусу.
З 2006 року, коли RotaTeq вийшов на світовий ринок пан Оффіт отримував свою частку з кожної відповідної вакцинації в любій країні Світу, а в квітні 2008-го продав свої патентні права в рамках патентної угоди між Дитячим госпіталем Філадельфії і компанією Royalty Pharma. Загальна сума угоди склала 182 млн дол США, а особисту частку пана Оффіта на основі існуючих практик оцінюють від 29 до 46 млн. Сам він точну суму повідомляти відмовився, а в інтерв’ю Нюзвік порівнював свою «вдачу» з виграшом у лотерею.
Цей «виграш» пана Оффіта цитувався на кількох парламентських слуханнях і навіть став причиною перевірки, по результатам якої конфлікт інтересів було виявлено серед 64% членів названого «вакцинного комітету». Щодо 97% членів було зафіксовано недостатнє розкриття фінансової інформації.
В березні 2010 року FDA (американська Агенція по медикаментам) знайшла в вакцині конкурентів пана Оффіта (Rotarix виготовленій GlaxoSmithKline) свинячий цирковірус типу 1 (PCV1) і рекомендувала призупинити її використання.
В травні того ж 2010 року FDA знайшла в вакцині самого пана Оффіта свинячий цирковірус типу 1 (PCV1) і свинячий цирковірус типу 2 (PCV2), і рекомендувала… продовжити використання вакцини, а заодно і відмінила свою рекомендацію щодо невикористання Rotarix. Бо «користь вакцинації від ротавірусу (тобто 3-7 днів поносу) є такою значною, що переважає любі теоретичні ризики свинячих цирковірусів обох типів».
Особливо «цікавою» логіка FDA видається враховуючи, що якщо PCV1 дійсно не викликає в свиней клінічні прояви захворювань, то PCV2 викликає в поросят імуносупресію, пошкоджує легені, нирки, репродуктивну систему, мозок і закінчується смертю.
З 2005 року і досі, Пол Оффіт свою наукову та адміністративну кар’єру суміщає з 1,5 млн дол на рік ставкою в якості консультанта фарма-гиганта Merk.
Пол Оффіт є, напевно, самим відомим і активним промоутером вакцинації і борцем з «антиваксерами». Пару років тому він прославився своєю заявою, що дитині можна вколоти 10 000 вакцин за раз, і ніц з нею не буде. На Change org досі висить петиція з закликом вколоти йому самому хоча би тисячу.
Не маючи ніякого бекграунду в галузі нейропаталогій, токсикології, тощо інфекціоніст Пол Оффіт останнім часом повністю присвятив себе написанню книжок на тему «як вакцини зовсім не викликають аутизм, а всі хто говорить інше – мудаки», роздає відповідного змісту інтерв’ю в якості супер-експерта і навіть засновав Autism Science Foundation на противагу кільком десяткам організацій батьків-аутистів, впевнених в причетності вакцинації до блискавичного росту розповсюдженості хвороби.

Інформація щодо наявності в вакцинах від ротавірусу свинячих цирковірусів на сайті Всесвітньої Організації (охорони) Здоров’я

Факт того, що PCV2 викликає в поросят імуносупресію, пошкоджує легені, нирки, репродуктивну систему, мозок і закінчується смертю є загальновідомим в твариноводстві

Наукове дослідженняя впливу PCV2 на здоров’я поросят

Конкретно по вакцині пана Офіта VAERS видає 12 трупів (всі не дожили до 3-х років)

І трохи більше тисячі випадків кишкової непрохідності

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s