Звіт американського Департаменту Здоров’я і людських ресурсів щодо роботи Програми компенсацій пошкоджень здоров’я спричинених вакцинацією

vaccine-injury-compensation-by-year

Звіт американського Департаменту Здоров’я і людських ресурсів щодо роботи Національної програми компенсації пошкоджень здоров’я, спричинених вакцинацією (National Vaccine Injury Compensation Program (VICP). Дані на 01/01/2017.
Загальна сума компенсацій, виплачених за покалічених та вбитих вакцинами американців склала 3,3 млрд доларів. Загалом було отримано 17 тис позовів, але компенсовані меньше третини (5153 заявника).
Щорічні суми компенсацій починаючи з 2013 року завжди перевищували 200 млн дол. Також в останнє десятиліття замітна тенденція до постійного збільшення кількості і сум компенсацій.
На першій сторінці автори звіту говорять про вираховане ними співвідношення 1 компенсація на 1 млн розповсюджених доз вакцини.

Але тут треба враховувати, що згідно актуального вакцинного графіку США дитина до повноліття отримує 72 дози вакцин. Таки чином вказаний ризик фактор для кожної конкретної американської дитини перетворюється вже на 1 до 14 тис.
І навіть ця пропорція враховує лише ті випадки, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця мали фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованого юриста до 7 років «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мали вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.

Повний текст звіту в PDF

Посилання на звіт на сайті Департаменту Здоров’я і людських ресурсів США