Дел Бігтрі (Del Bigtree)

Del Bigtree

Дел Бігтрі (Del Bigtree) багато років був продюсером самого популярного в США медичного телешоу «Докторс». Доки не копнув трохи занадто глибоко тему вакцинації.
Тепер він веде малобюджетну радіопрограму з інтернет стрімом HighWire, де часто займається тролінгом вакцинної саєнтології (поширена псевдонаукова бізнес-релігія).
Промінявши необмежені бюджети на півтора криворукого оператора, пан Дел наочно демонструє, що талант від грошей не залежить, а скоч, пластикові солдатіки та дитячі кубики в умілих руках по ефективності візуалізації можуть не поступатись останнім комп’ютерним технологіям і 3-D камерам.
В короткій нарізці одної з його програм нижче Дел Бігтрі знущається з недавньої публікації Школи Громадського Здоров’я Бостонського Університету «Відродження коклюшу може бути викликане нездатністю вакцин запобігти інфекціям».

В короткій нарізці одної з його програм Дел Бігтрі знущається з недавньої публікації Школи Громадського Здоров’я Бостонського Університету «Відродження коклюшу може бути викликане нездатністю вакцин запобігти інфекціям».