Генеральний директор Всесвітньої Організації Здоров’я Tedros Adhanom Ghebreyesus

Tedros_Adhanom-810x540

На фото чинний генеральний директор Всесвітньої Організації Здоров’я пан Tedros Adhanom Ghebreyesus.

За посиланням довгий перелік зловживань, корупції, грубих порушень прав людини та відвертої некомпетентності, що ними пан Тедрос відзначився на своєму попередньому місці роботи – міністром охорони здоров’я Ефіопії:

  •  – міжнародна допомога голодуючим розподілялась по заявах на вступ в місцеву партію влади й за “відкати”;
  • –  багатомільйонне фінансування ліків для хворих на СНІД просто «загубилось» й США булі змушені скоротити свою частку фінансування на 79%,;
  • будувались сотні фейкових присутніх тільки на папері клінік, а ті одиниці, що були реально побудовані і їх змогли показати міжнародним аудиторам, стояли пусті, бо гроші на обладнання..  десь ділись.

Писався цей перелік ефіопською діаспорою, яка чомусь зовсім не хотіла обрання свого земляка на високу міжнародну посаду.

Але хто ж їх буде слухати коли спонсорам потрібен не обтяжений моральними обмеженнями лояльний і досвідчений кадр.
Також варта пам’ятати, що Ефіопія має приблизно наш український рівень корупції, відверто недемократичний режим (100% місць в парламенті зайнятими незмінною партією влади) і жахливу ситуацію в гуманітарній сфері з купою людей, що страждають від недоїдання і регулярними спалахами холери.

І ось людина, що все це багато років успішно «покращувала», тепер дає нам всім вказівки щодо вакцинації, допустимих доз токсинів, заборони гомеопатів, тощо.

Діяльність пана Теодора за версією ефіопської діаспори