«Алюміній, вакцини і два кролі» (L’Aluminum, les vaccins and les deux lapins), Франція, 2017

L_Aluminum, les vaccins and les deux lapins

15 жовтня 2017 вийшов французький документальний фільм «Алюміній, вакцини і два кролі» (L’Aluminum, les vaccins and les deux lapins).

Фільм присвячений токсичній дії самого розповсюдженого вакцинного ад’юванта – алюмінію, з фокусом на відносно новому захворюванні Macrophagic Myofascitis або MMF, що є результатом накопичення вакцинного алюмінію в тканинах м’язів.
Французи, що разом з вакцинацією (гепатит Б, дифтерія-коклюш-правець + поліо) отримали нестерпні хронічні болі та постійне відчуття страшної втоми, розповідають, як після купи стандартних аналізів і оглядів лікарі не могли в них нічого виявити і відправляли до психіатра з висновком «Ваші болі уявні». Люди починали вірити в свою божевільність доки нарешті біопсія, зроблена по підказці інших пацієнтів, не виявила MMF. В одного з героїв фільму на постановку правильного діагнозу пішло 7 років.
Крім власне постраждалих французів документалісти спілкуються з:
– Dr. Yehuda Shoenfeld – засновник Центру Автоімунних захворювань при Sheba Medical Center (Ізраїль)
Каже, що кожен, хто публікує неласкаві до вакцин дослідження, моментально стає об’єктом атак, об’являється шарлатаном тощо. Цитує численні випадки з власної медичної практики щодо дівчат, що після HPV-вакцинації зі спортсменок перетворились на інвалідів, втратили репродуктивну функцію тощо.
– Dr. Jérôme Authier – голова Центру Нейром’язових Захворювань Henri Mondor Hospital in Créteil (Франція)
Оцінив кількість французів, що вже отримали діагноз MMF, в 500-600 чоловік, а кількість тих, що мають симптоми, але досі правильно не діагнозовані – кілька тисяч.
– Dr. Romain Gherardi – директор Французського Національного Інституту Здоров’я та Медичних Досліджень
Його перша фраза в фільмі (дослівно): «Ця тема – табу, а вакцини – це тотем». Далі він розповідає про базове дослідження щодо безпеки вакцинного алюмінію, що проводилось в 1997 році на двох крілях протягом 28 днів і закінчилось тим, що їх кості «загубились». Розповідає про труднощі з отриманням хоч якогось фінансування для власних досліджень щодо MMF – побічної дії вакцинного алюмінієвого ад’юванту.
– Dr. Christopher Exley – «містер Алюміній» – самий відомий світовий фахівець з токсичності алюмінію з британського University of Stirling (Шотландія)
Згадує встановлену Всесвітньою організацією охорони здоров’я «безпечну для людини» дозу алюмінію і каже, що якщо решта рекомендацій ВОЗ мають аналогічний рівень наукового обґрунтування, то ВОЗ є «тотально корумпованою та непотрібною конторою». Додає, що відносно алюмінію вона (ВОЗ) є саме такою (корумпованою та марною) і буде такою лишатись доки нарешті не вирішить проконсультуватись з людьми, що на цьому розуміються. Також говорить про те, що хоча він ще не готовий сказати чи є алюміній причиною хвороби Альцґеймера, але точно впевнений, що він (алюміній) його (Альцґеймера) загострює, а також провокує на появу в більш ранньому віці.

Офіційний сайт фільму

Фільм на Ютюбі французською

Англійська версія вийша під назвою Injecting Aluminum

91Ae5yjWo1L._SY550_

Ось вона на Амазоні

Трейлер англійської версії на Ютюбі